Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1501 až 1510 z celkem 1917 článků.

LASERGAME

Nejen florbalem žijí elévové z Podvinného Mlýna.....

Berka: Víme, jakým chceme jít směrem, ale 20 minut jsme byli trapní! Tatran - Sparta 9:8

Ve čtvrtečním podvečeru v hale Tatranu Střešovice se hrál velmi zajímavý zápas. Domácí hostili Spartu a po dvaceti minutách odcházeli s pocitem jasného vítězství. Sparta však svého soka sevřela a tlak v závěrečném náporu málem přetavila ve vyrovnávací střelu. Nakonec přeje jen patnáctinásobný český mistr zvítězil a to nejtěsnějším rozdílem - 9:8.

1384376674_marvis.JPG

Jan Marvánek: Chceme ukázat, že dokážeme hrát i s týmy z čela tabulky!

Diváci ani nestačili vstřebat extraligovou dávku ze skončeného víkendu a už aby se chystali na další porce. K vidění bude pořádny nášup - už tento čtvrtek, 14.11 hraje Sparta pražské derby ve Střešovicích! Ihned v neděli, 17.11 od 17:30 opět doma hostíme soupeře z Liberce!

Třetí turnaj barrandovských elévů a radost z postupu

V neděli 10. listopadu odehrál tým elévů z Barrandova svůj třetí turnaj, tentokrát v Králově Dvoře. Po čtyřech zápasech slavil vítězství a návrat zpět do koše E, ze kterého v minulém turnaji sestoupil.