Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1491 až 1500 z celkem 1917 článků.
1385928431_DSC_0412.JPG

Sparta sestřelila pardubické sokoly a po výhře 5:2 se posunula na čtvrté místo!

Ve veledůležitém utkání, kde se rozdávaly klíčové body pro boje o play-off, dokázala Sparta bojovným výkonem porazit Pardubice a posunout se až na čtvrté místo! Extraligová tabulka je však i nadále velmi vyrovnaná, 3 body po vítězství 5:2 jsou tedy před reprezentační přestávkou, kdy se odehraje MS ve florbalu žen v Brně a Ostravě, velmi pozitivní!

1385331127_DSC_6515.JPG

Sparta veze tři body z nové ostravské arény! FBC – Sparta 4:9

K velmi důležitému utkání odcestovali sparťané do severomoravské metropole. Od začátku velmi aktivní hráči Sparty přehrávali ospalé domácí a vyjma výpadku ve druhé třetině měli celé utkání pod kontrolou. Skvělým výkonem se blýsk střelec hattricku Časar a golman Beneš.

Čtvrtý turnaj barrandovských elévů v novém složení

V neděli 24. listopadu se barrandovští elévové zúčastnili dalšího, tuto sezónu již čtvrtého turnaje. Poprvé tento rok se turnaj konal přímo v Praze, konkrétně v dejvické Unihoc aréně, a tak se zde shromáždil i nemalý počet maminek, tatínků, babiček, dědečků i sourozenců, kterým chci alespoň takto ještě jednou poděkovat za podporu v těžkých zápasech.