Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1441 až 1450 z celkem 1917 článků.
1394565474_DSC_0160.JPG

Soutěž v návštěvnosti letos vyhráli starší žáci! Lístky na superfinále stále v prodeji!

Celou základní část měli možnost všichni členové Sparty soutěžit o hodnotné ceny od partnera klubu společnosti SALMING! Nejvíce se do soutěže opřely týmy elévů, mladších a starších žáků z PM. A sportovní vybavení v hodnotě 30 000 Kč tak nakonec vyhráli starší žáci, kteří si svůj náskok budovali postupně v každém utkání extraligového áčka.

Smolná sobota borců Blues

Na sobotním turnaji v Mladé Boleslavi poslal los naše hráče do zápasu o sestup. Bohužel v tomto duelu byl soupeř lepší a Sparta Blue se na příští turnaji pokusí o návrat do koše C

1394369524_DSC_0093.JPG

Sparta ve čtvrtfinále skončila! Diváci na Podvinném Mlýně i přes prohru ocenili hru domácích!

Mohl to být jejich poslední zápas v letošní sezóně, avšak na hráčích Sparty to nebylo znát. Domácí si vybudovali čtyřgólové vedení a nebýt hrubky rozhodčích, mohlo to být 4:0 ještě po dvou třetinách. Se štěstím však Tatran dvacet vteřin před koncem druhé třetiny snížil a nastartoval tak velký obrat, který vygradoval v obrovskou bitvu v poslední části. Sparta nakonec podlehla 4:5 a se sezónou 2013/2014 se loučí!

Ani napotřetí se Spartě porazit Tatran nepovedlo.

Sparta včera odehrála třetí utkání čtvrtfinále play-off proti Tatranu. Ač to zpočátku vypadalo nadějně, nakonec opět podlehla Tatranu, a to 3:7. Už zítra mají ale Sparťané ještě jednu možnost na reparát, od 20:50 na Podvinném mlýně.

1393789746_DSC_0168.JPG

Vyrovnání série bylo na dosah! Ve čtvrtek to už dotáhneme, hlásí Sparta a těší se na Podvinný Mlýn!

V sobotu se mladý sparťanský tým otrkával v bojích play-off. V první části utkání byla Sparta dokonce lepším týmem, střešovičtí však dokázali trestat chyby v řadách Sparty a jednoznačně úvodní střetnutí ovládli. V nedělní odvětě bylo srovnání série na 1:1 na dosah, pět minut před konce základní části však přetlačil misky vah směrem na Střešovice Kolíska. Stav série 0:2.