Ani napotřetí se Spartě porazit Tatran nepovedlo.

Sparta včera odehrála třetí utkání čtvrtfinále play-off proti Tatranu. Ač to zpočátku vypadalo nadějně, nakonec opět podlehla Tatranu, a to 3:7. Už zítra mají ale Sparťané ještě jednu možnost na reparát, od 20:50 na Podvinném mlýně.

První třetina byla dlouho vyrovnaná, ale v devatenácté minutě se prosadil Heřmanský a poslal Spartě do šatny první gól. Sparťané tak do šatny odešli se sklopenou hlavou.

Druhá třetina začala pomalejším tempem a hned třikrát skóroval Tatran. Nejviditelnějším Sparťanem v druhé třetině byl kapitán Michal Vrtiška, který po několika šancích konečně protlačil míč do Kafkovy brány.

Sparta tak do třetí třetiny nastupovala za nepříznivého skóre 1:4 a zbývala poslední dvacetiminutovka na to, s tím něco udělat. Sparťané se dostali do tlaku a Kašpárek s Časarem stáhli na 3:4. Už už to vypadalo na drama v zápase, ovšem po chybě Sparty se prosadil Vávra a následně Kolísko a bylo po nadějích. Přes snahu Sparťanů prosadit se, jim to Tatran již nedovolil a poslední gól utkání tak padl do naší brány.

Konečný stav třetího kola čtvrtfinále play-off tak skončil 3:7.

Přijďte podpořit Spartu i zítra, ve 20:50 na Podvinný mlýn.