Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1181 až 1190 z celkem 1917 článků.

Sparta porazila Litvínov a posunula se na sedmou příčku!

K utkání šestnáctého kola zavítal na Podvinný mlýn nováček soutěže Litvínov. Utkání zlomili sparťané na svou stranu na začátku třetí třetiny, kdy své vedení 4:2 dokázali rychle navýšit na 7:2 a zajistili si tak náskok, který si do konce zápasu vzít nenechali.

1450643924_IMG_3822.JPG

Závěrečných pět minut stálo Spartu s Tatranem body!

Sparta se dnes v rámci patnáctého kola utkala s úřadujícím mistrem ze Střešovic. I po dvou těžkých utkáních v sobě sparťané našli dostatek sil a s Tatranem drželi krok až do padesáté šesté minuty, kdy Tatran zlomil utkání na svou stranu.

Dopolední SCHOOLMATCH pro Spartu! Nad Bohemians vítězíme 7:2!

Na Podvinném mlýně se dnes v rámci 14. kola Tipsport Superligy odehrálo speciální utkání pro základní a střední školy nazvané SCHOOL MATCH. Sparťané předvedli koncentrovaný výkon a po delší době opět zapsali tři body do superligové tabulky!

1450316843_IMG_9157.JPG

Z dohrávky s Vinohrady bez bodu!

Sparťany čekala na Vinohradech důležitá dohrávka desátého kola. Z herní převahy a množství šancí, které sparťané měli, vytěžili pouze jeden gól a z Vinohrad tak odjíždějí bez bodů.