Starší žáci Barrandov obhájili 3.místo v elitním koši!

Barrandovští starší žáci pokračují ve velmi dobrých výkonech a ve Vánočním posledním kole tohoto roku na domácí půdě na Barrandově oslavili podruhé za sebou 3.místo v prvním koši v našem kraji.

Nebyl to však vůbec jednoduchý turnaj a konečné 3.místo jsme si museli tvrdě vybojovat. Hned v prvním klíčovém zápase se nám postavil pouze v osmi lidech houževnatě bojující Benešov, který jsme přímo udolali 3:2!
Ve druhém zápase ve skupině jsme odehráli vyrovnanou partii s prvním celkem tabulky - Bohemkou. Zápas bychom mohli rozdělit mezi dvě části, dva poločasy. V tom prvním jsme se snažili hráli především dobře do obrany, možná až s přílišným respektem. Za stavu 0:3 jsme do druhého poločasu šli odvážněji a výsledkem byl velmi vydařený poločas a celkový stav 2:4. Druhá polovina zápasu je však velkým příslibem do dalších bitev s tímto rivalem.
Na závěr programu nás čekal zápas o 3. místo s našimi kolegy z Podviňáku. Dal se čekat uvolněný, přátelský zápas. Vše nakonec bylo jinak a diváci mohli vidět třaskavou bitvu mnoha střel a osobních soubojů. V závěrečný třetině jsme sledovali již velmi vyhrocený zápas, ve kterém nakonec po vybojované koncovce slavili výhru starší žáci z BAR v poměru 4:3.

Teď nás již čeká zasloužená vánoční pauza, po které se sejdeme na tréninku až 4.ledna. A hned v následujícím víkendu nás čeká další ligové kolo, na které se již teď velmi těšíme!

Děkujeme všem rodičům a příznivcům klubu za podporu!