Zobrazeno 1861 až 1870 z celkem 1918 článků.

Mikulášský den

Upozornění pro všechny rodiče, ve čtvrtek 8.12. se uskuteční na tréninku mikulášský den

Na Spartu nestačily ani Vinohrady, z Podvinného mlýna si odnesly prohru 9:7!

Více než 120 diváků, kteří si o nedělním deštivém večeru našli cestu do Sparta Areny na Podvinném mlýně, rozhodně nelitovali. Viděli výborné utkání plné rychlých útočných akcí a gólů. Sokolové sice dvakrát vedli, ale Sparta zvládla třetí třetinu a díky výhře 9:7 si upevnila první místo v tabulce 1. ligy.

Sparta zvítězila nad Znojmem 10:9 v prodloužení a osamostatnila se na čele tabulky

Utkání aktuálně dvou nejlepších týmů 1. ligy nabídlo divákům opravdové drama. Domácí ovládli první třetinu, hosté zas tu druhou. Ve třetí části si znojemští dokázali vypracovat dvougólový náskok, ale Spartě se povedlo zápas otočit a poslat do prodloužení. V něm si pak hosté dali vlastní gól a sparťané mohli slavit další ligové vítězství. Hvězdami utkání byli z domácího výběru především pětibodový Petr Duchek a Radek Križko, který zaznamenal hattrick.

Sparta byla Boleslavi důstojným soupeřem. Nakonec padla v prodloužení.

Čtvrtfinálové utkání Poháru Česká pojišťovny 2011 nabídlo divákům atraktivní podívanou. Boleslav v zápase dvakrát vedla o dvě branky, ale domácím se vždy podařilo stav srovnat. Naděje na postup do semifinále se sparťanům rozplynuly 2 minuty před koncem prodloužení, kdy se trefil boleslavský Bouška a vystřelil svému týmu postup.

Sparta se ve čtvrtfinále poháru utká s Mladou Boleslaví!

Spartanští florbalisté mají zatím v Poháru České pojišťovny 2011 výbornou formu. Nejprve porazili Chomutov na jeho hřišti 10:7. V bláznivém utkání na Kladně zvítězili těsně 9:8. Poté si vyšlápli na extraligový Liberec a zvítězili doma vysoce 10:4. Ve středečním utkání vyzve Sparta Mladou Boleslav.