Rezervní dorostenci potrápili Mladou Boleslav

Dokonce hned dvakrát Sparta vedla. Bohužel to na favorizovanou Bolku nestačilo.

Billy boy Mladá Boleslav - AC Sparta Praha B  5:2  (1:1),(2:0),(2:1)

S jasným cílem urvat nějaké body nastupovala Sparta ke svému dalšímu utkání 2.ligy dorostenců divize III A.
Naším soupeřem byla favorizovaná Boleslav, tedy největší adept na postup do 1.ligy.   Naši nastoupili do zápasu s cílem dobře bránit a trestat z protiútoků.  Do poloviny zápasu se vše dařilo. Sparta výborně bránila, zblokovala řadu střel, a když už nějaká rána zamířila mezi tyče, byl tam výborný Štěpánek.  V polovině utkání jsme dokonce podruhé vedli. Po kombinaci zvyšoval na 2:1 nováček týmu Trejbal.  Bohužel vynikající dvojice zkušených rozhodčích (Pulec-Blažek) viděla vysokou hůl a branka nebyla uznána.  Naopak byl to soupeř, který do konce druhé třetiny dvakrát skóroval, a bylo po zápase. Třetí třetinu si už bolka  s přehledem pohlídala.

Branky:  Trejbal (as. Sobotka), Musil (as.Maxa)

Sestava:  G Štěpánek
Pochop,Musil, Maxa, Śtědrý, Trejbal. Šedý, Sobotka, Turyna, Němec, Kreller, Soviš, Motl, Jílek

AC Sparta Praha B - FBC Panthers Praha B  5:1  (3:0),0:1)(2:0)

Branky:  Soviš, Štědrý, Kreller (as.Maxa), Turyna, Chen (as.Štědrý)

Sestava:  G Ulver
Pochop, Maxa, Śtědrý, Trejbal. Šedý, Sobotka, Turyna, Němec, Kreller, Soviš, Motl, Jílek, Chen