Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1831 až 1840 z celkem 1918 článků.

Florbalisté pražské Sparty rozdrtili Žďár nad Sázavou 13:5

Domácí tak dali zapomenout na mdlé výkony posledních dvou kol a v zápase předváděli velmi kvalitní florbal. Zejména pak ve druhé třetině, ve které nasázeli soupeři devět gólů. Sparta tak nadále vévodí první lize a na druhé Brno má náskok sedmi bodů.

Letní florbalový kemp - děti 2012

Termín letního florbalového kempu je stanoven na 19.8.-26.8.2012 - Dvůr Králové na Labem. Ročníky 1998-2003 (2004-2005 dle naplněnosti). Předběžné seznamy účastníků eviduje Veronika Jelínková - hlaste se. Cena bude stanovena později. Předpokládaný termín zálohy duben 2012 a doplatek červen 2012. Podrobnosti později.

Junioři předvedli o víkendu výborný výkon

Obrovské nasazení, dřina a pot. V tomto duchu se nesly oba víkendové zápasy sparťanských juniorů. Z prvního z nich jsme odcházeli vítezně (5:6), druhý zápas skončil vítězstvím domácí Ostravy (5:3).

Sparta se proti Náchodu trápila, nakonec zvítězila 4:2

Sparťané měli po poslední porážce od Kladna co napravovat, ale ani tentokrát svým výkonem nepřesvědčili. S Náchodem většinu zápasu prohrávali a až v poslední třetině strhli vítězství na svou stranu.