Starší žáci vybojovali Play-off !!!!!!!!!! AKTUALIZOVÁNO !!!

Neskutečná neděle!!!!!!!

Neděle 15.12012 byla dnem pravdy...nikdo z týmu nedával před úvodním zápasem s Vinohrady najevo nervozitu,ale každý v sobě cítil ten zvýšený adrenalin!!!!Šlo o hodně.Play-off bylo na dosah...stačilo vyhrát nad Vinohrady a v druhém zápase proti Black Angels nám stačila i remíza,ale to vše za předpokladu že Benešov získá ze dvou zápasů max.3 body.
Zápas začal již v 8:00.Na soupeři bylo znát,že ambice má stejné a zápas to bude určitě dost vyhecovaný...A přesně to se stalo...byli jsme to my kdo ovládl první třetinu a stav 5:2 i její průběh naznačoval,že by to mohlo vyjít.Jenže soupeř zbraně nesložil a do druhé třetiny vlétl lépe než my a dostal se až na kontaktní gól...vyrovnání jsme nedopustili a navýšili skóre.Do třetího dějství jsme šli za stavu 6:4.Po dvou minutách se opět soupeř dostal gólem do zápasu a začal velký boj...nakonec jsme zápas zvládli velmi dobrým týmovým výkonem...i když opět nechyběli velmi hrubé ind.chyby!!!!Konečný stav 9:6....
(góly:Zouzal,Hadrava,Eibich,Papírník,Krejča Jan,Hadrava,Zouzal,Zouzal,Voves) První krok splněn!!!

Druhý zápas proti Black Anges začal ve 13:00.
Na remízu jsme samozřejmě hrát nechtěli a řekli jsme si před zápasem,že nenecháme nic náhodě.Bohužel nám první dvě třetiny vůbec nevyšly.Byla vidět obrovská nervozita a až moc jsme chtěli....nedařilo se vůbec nic.Chybělo tomu snad úplně všechno.Po dvou třetinách za stavu 1:4 bylo velmi těžké dostat tým do zápasu.Velmi důrazně jsme si řekli o co vlastně hrajeme a že to prostě nezabalíme.A třetí třetina byla opravdu neskutečná!!!Až v čase 4:53 se trefil Pálenka a to nás nakoplo...a pak přišla osmá minuta!!!V čase 7:05 se trefil Pavel Svoboda a v 7:29 nás do play off poslal krásným víkem Mára Zouzal.Poté začalo peklo...soupeř dostal po našem faulu možnost přesilovky,kterou jsme poctivým výkonem zvládli a zápas již udrželi.
(góly:Svoboda Pavel,Páleník,Svoboda Pavel,Zouzal)
Benešov nakonec oba zápasy prohrál a tak jsme se mohli radovat z postupu do play-off .
Nyní se můžeme v klidu připravovat na další boje a sehrát zápasy proti těm nejlepším týmům z první ligy!!
Celému týmu děkuji za odehranou půlku sezóny...nebyla jednoduchá...:-)