Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 51 až 60 z celkem 1916 článků.

Poprvé v novém roce doma! Do UNYP ARENY zavítá SKV

Sparta si závěr roku užila. V derby proti Bohemians Sparta brala všechny tři body za výhru 6:3 a uzavřela tak minulý rok vítězně. Nyní na to bude chtít navázat, v pátek sparťany čeká první domácí utkání roku 2024, do domácí UNYP ARENY dorazí SKV.

Vyjádření generálního manažera Sparty Miroslava Medala k zápasu s FBC Ostrava.

Vážení příznivci Sparty. V neděli 17.12. jsme zažili krásné vítězství nad FBC Ostravou, navíc okořeněné návratem Lukáše Ujhelého do sestavy po vážném a dlouhém zranění kolene. Bohužel tento povedený večer zcela pokazila událost v podobě vulgárního chování jednoho z členů fanklubu ze sektoru D.

13 branek do sítě Ostravy! Řádil Curney s Krbcem

Šestnácté kolo Livesport Superligy fanoušky opravdu bavilo. Divokou přestřelku z první třetiny Sparta zvládla postupně zkorigovat a nakonec zápas ovládla vysoko 13:6. Ve středu hrajeme opět doma, tentokrát pohár proti Butchisu.

Firma LOGPRO podpořila sportovní rozvoj mládeže Sparty

LOGPRO s.r.o. je rodinnou firmou s více jak dvacetiletými zkušenostmi v oboru logistiky a mezinárodní dopravy, která si zakládá nejen na profesionálním, ale také na individuálním přístupu ke Všem svým obchodním partnerům. V jejím portfoliu klientů naleznete jak lokální zákazníky pohybujících se v oboru gastro, tak nadnárodní společnosti v oblasti hygienických potřeb. Více se o společnosti, která se rozhodla podpořit sportovní rozvoj mládeže Sparty dozvíte níže v rozhovoru s jednatelkou společnosti paní Jitkou Příhonskou Ježkovou.

Sparta zválcovala Pardubice před tisícovkou diváků!

Pondělní eventový zápas proti Pardubicím měl naprosto všechno! UNYP ARENU zaplnily děti ze základních a mateřských škol, které Spartě vytvořily skvělou atmosféru, která vedla k jednoznačnému vítězství 11:2! Děkujeme vedení všech škol, které se akce zúčastnily a budeme se těšit také příští rok.

Sparta odehraje zápas pro školáky, kteří v pondělí zaplní UNYP ARENU

Čtrnácté kolo Livesport Superligy se pomalu blíží a pro Spartu se bude jednat o unikátní záležitost. Zápas věnovaný školákům se odehraje v netradiční dopolední čas. Utkání proti Pardubicím s názvem School Match vypukne v pondělí v 10:00 a tribuny zaplní děti ze základních a mateřských škol.

Po vysoké výhře vydřený bod navíc, Sparta po víkendu bere 5 bodů

Sparťané za sebou mají 11. a 12. kolo Livesport Superligy. V pátečním utkání porazili vysoko 10:6 Butchis, v neděli následoval venkovní zápas proti Black Angels, kde se Sparta na dva body výrazně nadřela, kdy ve třetí třetině doháněla dvougólový náskok soupeře, nakonec to byl Jiří Curney, který gólem v prodloužení rozhodl o výhře a vstřeleném hattricku do sítě Black Angels.

School match Sparta - Pardubice, vyzvedni si svůj florbalový dárek!

Jsme rádi, že jsi byl součástí letošního School matche mezi domácí AC Sparta Praha a Pardubicemi. Věříme, že se ti zápas líbil a i to je důvod, proč jsi navštívil náš web. Budeme rádi, pokud se spolu uvidíme na tréninku, případně na letních sportovních kempech, které pro děti pořádáme. Nezapomeň se podívat ani na Marian Jelínek Game, která se koná 23.2. 2023 v UNYP ARENĚ. Na konci článku stačí vyplnit krátký dotazník a obdržíš od nás malý dárek. Těšíme se na tebe na tréninku nebo na některých z našich akcích!