Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1531 až 1540 z celkem 1917 článků.

Michal Strachota: Nepamatuji, kdy jsem nedal nájezd!

Po 60 minutách byl stav utkání proti Bohemce nerozhodný. V prodloužení gól nepadl a tak vzal vše do svých rukou Michal Strachota a připsal Spartě povedeným nájezdem bod navíc! Rozhovor s Michalem najdete níže:

Celosezónní soutěž pokračovala druhým domácím zápasem!!

Mohutnými kroky se vydali některé týmy za cenou v hodnotě 30.000 Kč a přišli podpořit domácí Spartu v utkání proti FBŠ Bohemians. První příčka nadále zůstává dělená, uvidíme, kdo v dalším domácím utkání půjde do čela.

První turnaj barrandovských elévů: Druzí o vzájemný zápas

V neděli 29. září odjeli barrandovští elévové v nové sestavě na svůj první turnaj do Kladna, kde se utkali postupně s týmy Tatran Střešovice B-boys, FBC Kladno modří a BLACK ANGELS white. Po dvou výhrách a jedné prohře se kvůli vzájemnému zápasu umístili na druhém místě a za měsíc se o postup do vyššího koše utkají s novými týmy.

Startuje nová facebooková soutěž SPARTY!

Tipněte si muže utkání na nejbližší zápas a hrejte každý zápas o zajímavé ceny! Nejlepší celosezónní tipující navíc vyhraje hodnotnou cenu od firmy Salming!

Obsáhlý rozhovor s novým lodivodem sparťanské střídačky Jaroslavem Berkou je tu!

Extraligovou trenérskou premiéru si Jaroslav Berka odbyl na horké půdě ostravských Vítkovic. Sparta poprvé v historii vezla z Vítkovic alespoň bod. Po úvodních třech náročných kolech přichází série utkání, kde bude záležet na každém bodu. O těchto věcech i mnohém dalším jsme si povídali s trenérem Jaroslavem Berkou.

Honza Denemark bod bere všemi deseti!

Druhý venkovní zápas odehráli naši muži na půdě mistrovských Vítkovic. Obhájce titulu v minulém kole ztratil všechny body na půdě Bohemians. Sparta se doma utkala s týmem Billy Boy’s a přestože, několik minut před koncem držela nadějný stav 2:3, padla nakonec 2:6.