Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1381 až 1390 z celkem 1917 článků.

Čtvrtou extraligovou výhru v řadě Sparta nepřidala, ve třetí části zápasu byl Tatran nad její síly!

Dlouho očekávané utkání proti střešovickému Tatranu domácí Spartě vyšlo jen z části. Nešťastné branky tým v rudém srážely a přes výborný výkon Kafky v brance Střešovic se nepodařilo držet s hosty krok. Ti ve třetí třetině navýšili svůj náskok až na 6:1 a po lépe zvládnuté druhé části utkání si po zásluze odvážejí z Podvinného Mlýna všechny tři body!

1413191688_DSC_0185.JPG

Před plnou halou se hraje nejlépe, burcují hráči Sparty fanoušky před derby s Tatranem!

Tři extraligová utkání = tři vítězství. Hráči Sparty vstoupili do letošní sezóny ve velkém stylu. Již tuto středu je na programu největší derby, Spartě se postaví hegemon české florbalové scény, střešovický Tatran. Pro držitele karty fanouška i sparťanské týmy pokračuje tímto PRÉMIOVÝM UTKÁNÍM soutěž v návštěvnosti. Hned 2 body do dlouhodobé soutěže pro každého držitele karty fanouška + nově otevřený sparťanský fanshop!

Sparta pokračuje ve vítězném tažení! Na domácím hřišti porazila Pardubice 7:3!

Do Sparta Arény, před téměř třístovkovou návštěvu, dorazily ambiciózní Pardubice. V takticky vedeném utkání domácí od začátku prokazovali větší klid na svých holích a navyšovali svůj náskok vůči soupeři až na rozdíl 5:0. Byť poslední třetinu sehráli hosté ve větším tempu a zatlačili Spartu před vlastní branku, víc než na kosmetickou úpravu skóre se neprosadili. Sparta vyhrála i třetí extraligové kolo a po skalpu Pardubic 7:3 drží kontakt se špičkou tabulky.

Euro Floorball Tour v Praze chce navázat na úspěšné MS žen 2013

Nejlepší hráčky světa, reprezentace top 4 florbalových zemí, taková společnost se sejde na podzim v Praze. Po úspěšném Mistrovství světa žen 2013, které v Brně a Ostravě trhalo divácké rekordy, se nový reprezentační tým představí v hlavním městě. Svůj velký test zde pod novým trenérským vedením zažijí i medailistky z posledního Mistrovství světa juniorek.