Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 991 až 1000 z celkem 1916 článků.

Preview! Pořád máme o co hrát, říká Ondřej Svatoš

Ve čtvrtek čeká Spartu dohrávka dvanáctého kola Tipsport Superligy, ve kterém na své domácí půdě přivítá pražskou Bohemku, která si po výhře v Ostravě drží šestou příčku v celkovém pořadí.

Vyrovnaný zápas Sparta nezvládla a podlehla Pardubicím 3:4!

V šestnáctém kole Tipsport Superligy se na domácí půdě Sparty ukázaly Pardubice. Sparťanští fanoušci byli plní očekávání vydařeného zápasu ve kterém bude Sparta opět bodovat. Začátek zápasu byl velmi nervózní a plný nepřesností, navrch však měly Pardubice, které dokázaly skórovat a po dvaceti minutách hry odcházely do šaten s náskokem 1:0. Sparta v zápase dokonce dvakrát vedla, jednobrankový náskok udržela vždy jen krátce. Konečné slovo zápasu si vzal Martin Zozulák, který přesnou střelou pod ruku Beneše zařídil tři body pro Pardubice.

PREVIEW! V neděli proti Pardubicím o naději!

V neděli čeká Spartu šestnácté kolo Tipsport Superligy, ve kterém na své domácí půdě přivítá Pardubice, které v ligové tabulce drží desátou příčku a na Spartu ztrácí pouhý bod.

Úspěšný start v novém roce! Sparta porazila Otrokovice 5:2!

V prvním utkání roku 2017 sparťané narazili na nepříjemné Otrokovice. Sparta si moc dobře uvědomovala, že už je na čase bodovat a navázat na vydařený domácí zápas s Vítkovicemi. Od začátku zápasu sparťané působili velmi koncentrovaně. Po vydařené první třetině se Sparta ujala vedení, které dokázala kontrolovat celý zbytek zápasu a díky zodpovědné obraně tak dotáhla utkání do vítězného konce.

2. Vánoční derby legend skončilo remízou!

Po roce se opět uskutečnilo setkání legend Sparty a Tatranu Střešovice (věk 35+), tentokrát v domovské areně Sparty na Podvinném mlýně. Po roce se opět uskutečnilo setkaní legend Sparty a Tatranu Střešovice (věk 35+), tentokrát v domovské areně Sparty na Podvinném mlýně.