Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 981 až 990 z celkem 1916 článků.

Takhle se bojuje za Spartu! Sparťané získali tři body v zápase s Tatranem!

V sedmnáctém kole Tipsport Superligy se sparťané vydali na domácí půdu Tatranu Střešovice, kde je čekal těžký boj o cenné tři body! Tatran se sice nepohybuje na hraně účasti v play-off, ale body rozdávat nehodlal. Sparťanům se však v novém roce daří a potvrdila se slova Lukáše Ujhelého, který v rozhovoru pro Český florbal řekl, že Sparta může porazit každý tým v lize. Fanoušky čekal ofenzivní florbal, Sparta však lépe zvládla také defenzivní povinnosti a koncentrovaným výkonem přiváží tři body na Podvinný mlýn!

Obě sparťanské přípravky ve finále!

Předposlední lednový víkend vyrazili do boje obě sparťanské přípravky. Ta Barrandovská změřila síly v prvním koši, Podviňácká v koši druhém - obě vystoupení nejmladších nadějí byli velmi povedené, padalo spoustu branek po nádherných kombinacích. Skupinovou fázi oba týmy zvládli bez porážky, ve finále však shodně podlehli.

Elévky obsadily ve druhém koši třetí místo

S prvním turnajem v kalendářním roce 2017 mohli být trenéři i hráčky týmu elévek Sparty spokojeni. V rámci druhého koše tým nastoupil v Radlicích ve skupině proti silným celkům Herbadentu a Tatranu, přesto se rozhodně neztratil a po závěrečné výhře nad Bohemians obsadily malé sparťanky výborné třetí místo.

Preview! Sparta stále v boji o play-off!

Po vydařeném derby proti Bohemians si Spartu v sedmnáctém kole Tipsport Superligy pozval Tatran! V neděli Spartu čeká silný soupeř, který body určitě rozdávat nehodlá.

Elévové se vrátili na vítěznou vlnu!

Zpátky na vítězné vlně! Elévové z Podvinného mlýna, navazující na skvělé výsledky v přípravce, se znovu dostávají do formy. Jejich výběr ,,Red" o víkendu s přehledem ovládl turnaj na Barrandově, ale statečně se držely i ostatní sparťanské výběry.

Zpátky v boji o play-off! Sparta porazila Bohemians 8:5!

V dohrávce dvanáctého kola Tipsport Superligy Spartu na domácím hřišti navštívil pražský rival FbŠ Bohemians. Utkání bylo pro oba celky velmi důležité a fanoušci, kteří si ve čtvrtek večer našli cestu na Podvinný mlýn rozhodně nelitovali. Od prvního hvizdu utkání jsme viděli spoustu akcí na obou stranách. V šestnácté a sedmnácté minutě Spartu potrestal Martin Kisugite a během minuty Bohemka vedla 2:0. Sparťané se po první přestávce rychle vzpamatovali a začali střílet branky. Stav po čtyřiceti minutách hry byl nerozhodný 3:3 a v poslední dvacetiminutovce zápasu propukly ty nejočekávanější emoce, které Sparta vstřebala lépe a dokázala vyhrát 8:5.

Velký zážitek pro přípravku, sdílí nadšení Jarda Boucník!

V nedělním utkání Sparta - Pardubice se v přestávkovém programu ukázali nejmenší členové Sparty, kteří si vyzkoušeli, jaké to je hrát před třemi stovkami diváků! O velkém zážitku pro malé sparťánky se v krátkém rozhovoru rozpovídal trenér přípravky Jarda Boucník.