Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 961 až 970 z celkem 1916 článků.

PREVIEW! Sparta si jede pro body do Brna!

Ve dvacátém kole Tipsport Superligy vyjedou naši muži bojovat do Brna s cílem získat všechny tři body. ,,Nebude to lehké, ale motivace dostat se mezi nejlepších osm týmů ligy a zahrát si play-off je obrovská," zní z kabiny "A" týmu!

Sparta se proti Ostravě natrápila a ztratila důležitý zápas!

V devatenáctém kole Tipsport Superligy Sparta na domácí půdě přivítala Ostravu, která si zodpovědným výkonem připsala tři body. Sparťané měli mnoho šancí, kdy mohli nepříznivý stav otočit, ale v koncovce se jim uspokojení nedostavilo. Sparta podlehla Ostravě 3:6 a cesta do play-off se sparťanům velmi zkomplikovala.

Preview! Sparta v neděli přivítá Ostravu!

Devatenácté kolo Tipsport Superligy je za rohem. V neděli 12.2. od 17:00 se v domácí aréně Sparty ukáží hráči Ostravy. Po nevydařeném zápase s Libercem, kdy Sparta získala pouhý bod mají sparťanští hráči šanci získat cenné tři body, které by jim pomohly na cestě za play-off!

Sparta z Liberce odváží pouhý jeden bod!

V dohrávce osmnáctého kola Tipsport Superligy Sparta vyjela na sever Čech, kde za dohledu televizních kamer odehrála vyrovnané utkání proti Liberci. Z důležitého utkání nakonec o bod veselejší odcházeli severočeši, kteří se díky početní převaze trefili hned z první střely prodloužení. Vyrovnaný stav ze třetí třetiny tak nevydržel dlouho a po 24 vteřinách Prokop Ferdan získal výhru 5:4 pro Liberec.