Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1581 až 1590 z celkem 1917 článků.

Sparťanští elévkové se prezentoavali na Nisaopen 2013

Prví fáze turnaje Salming Nisaopen 2013 pořádaná v Liberci se blíží do svého finále a již tradičního turnaje se zúčastnila i výprava sparťankých elévků. Mladí sparťané se prezentovali povedenými výkony, ale do závěrečné fáze turnaje se bohužel neprobojovali.

Spojení s Future znamená návrat Sparty do Extraligy!

Zástupci ČFbU potvrdili, že Sparta nebude chybět ani v příštím ročníku AutoCont Extraligy. Nyní je na trenérech a managementu vybudovat nový tým, který bude schopen konkurovat elitním celkům.

ACEMA Sparta Praha

Mladší žáci si přivezli první trofej!

Na setkání týmů ml.žáku v Brně se mladí sparťané prezentovali kombinační hrou a s velkým zklamáním si přivezli až druhé místo! Od zlatých medailí je dělilo pouze 20 vteřin!!

1367927870_DSC03191.JPG

Rezervní dorostenci to dotáhli na stříbro

Zdrcující finiš předvedli rezervní dorostenci v závěru soutěže 2. ligy - divize III divize A. V posledních deseti zápasech pouze jednou nešťastně zaváhali a zaslouženě "postoupili" ze druhého místa do 1. ligy. Postup se však samozřejmě nekoná. V 1. lize už totiž máme zastoupení v podobě A týmu. Nicméně probuzení a výkony Rezervy v soutěži jsou vnímány jako skvělý úspěch a příslib do budoucna.

Místo oslav zklamání. Sparta extraligu neudržela

Extraligový sen se rozplynul. V rozhodujícím pátém utkání baráže o AutoCont extraligu podlehli domácí florbalisté Pardubicím 1:3. Jediný sparťanský gól vstřelil v druhé třetině veterán Radek Križko.

Sparťané si vynutili pátý zápas. V domácím utkání zvítězili 7:3

Pardubičtí se sice po první třetině ujali vedení, ale domácím florbalistům se podařilo nepříznivý stav zvrátit a přesto, že utkání bylo až do třetí třetiny velice vyrovnané, nakonec zvítězili jasným výsledkem. Vítěznou branku si připsal Petr Němeček. Rozhodující utkání o účast v extralize se hraje v neděli 5. května v hale na Podvinném mlýně.