Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 721 až 730 z celkem 1916 článků.

Sparta znovu proti České Lípě spustila kanonádu, čtvrtá ale nakonec nebude!

Sparta v posledním kole základní části Tipsport Superligy atakovala čtvrtou příčku v tabulce a matematika k jejímu dosažení byla jasná. Sparťané potřebovali získat alespoň o bod více než Bohemians a Otrokovice. I přes vysokou výhru nad Českou Lípou (11:4) ale sparťané nakonec čtvrtí nebudou. Polepšili si pouze o jednu příčku, Otrokovice a Bohemians totiž také dokázaly zvítězit za tři body.

PREVIEW: Liga finišuje! Dosáhne Sparta na čtvrtou příčku?

Šestadvacáté kolo Tipsport Superligy znamená naprostý závěr základní části, poslední urputné souboje o každý cenný bod a nadšení fanoušků z blížícího se play-off. Stejné je to i u Sparty, která v posledním kole vyzve Českou Lípu. Oba týmy mají o co hrát, čeká nás tak zajímavé utkání.

Famózní výkon! Beneš vychytal Vítkovice, Košir přidal hattrick!

Sparťané v předposledním kole základní části Tipsport Superligy pokračovali v honbě za čtvrtým místem a soupeřem jim byly silné Vítkovice. Sparta si před domácím publikem dokázala poradit s favorizovaným soupeřem a po skvělém výkonu ho smetla 7:2. Zasloužili se o to zejména skvěle chytající Martin Beneš, kanonýr Robert Košir a Milan Garčar, který si připsal dva přesilovkové góly.

PREVIEW: Poslední domácí zápas základní části! Přijedou Vítkovice.

Předposlední ligové kolo sehraje Sparta na domácím hřišti a utká se s třetími Vítkovicemi. Sparta v prvním vzájemném zápase padla 6:2, teď je ovšem za vítězstvím poženou skvělý sparťanští fanoušci. Sparťané pokračují v útoku na čtvrtou příčku, tři body pro ně proto mají hodnotu zlata.

Sparta v náročném utkání porazila Ústí po prodloužení.

V rámci čtyřiadvacátého kola se Sparta utkala s posledním celkem tabulky, který má zároveň jednu z nejhoších defenzív v lize. Sparťané byli v zápase jasnými favority, ale průběh zápasu vypadal úplně jinak. Sparta svého soupeře nakonec pokořila 5:4 po prodloužení a připsala si velmi důležité dva body.

PREVIEW: Sparta míří za posledním, porazí Ústí i podruhé?

V rámci čtyřiadvacátého kola Tipsport Superligy se Sparta vydá do Ústí. S momentálně posledním celkem tabulky první vzájemný zápas vyhrála, a to sice 5:2. Sparťané budou i v zápase čislo dva jasnými favority a budou chtít získat zpět čtvrtou příčku.

Sparta v derby dostala tvrdou ránu, Tatran rozhodl ve druhé třetině!

V rámci 23. kola Tipsport Superligy se Sparta utkala se střešovickým Tatranem. I když v prvním vzájemném duelu dokázali sparťané hráče Tatranu přehrát a zvítězili 6:4, v tom druhém tomu tak bohužel nebylo. Po vyrovnané první třetině byl sice zápas otevřený, ale následně Sparta zažila jednu z nejhorších třetin sezóny. Inkasovala v ní celkem šestkrát a Tatran tak v podstatě rozhodl zápas.