Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 711 až 720 z celkem 1916 článků.

Famózní Svatoš s Benešem katy Bohemky, Sparta vyrovnala sérii na 1-1!

Druhý čtvrtfinálový zápas byl opět velmi vyrovnanou záležitostí a průběh prvních dvou třetin byl podobný jako v zápase čislo 1. Sparta si vypracovala nadějné vedení, které Bohemka dokázala snížit, třetí třetinu ale Sparta sehrála skvěle takticky a své dvougólové vedení udržela. Nakonec tak mohla slavit výhru 4:2 a vyrovnaní série.

Sparta ztratila nadějně rozehraný zápas, vedení v sérii se ujala Bohemka!

Sparta sehrála první čtvrtfinálový zápas v domácí hale na Podvinném Mlýně, byla zde ovšem jako hostující tým. Nejvěrnější jádro sparťanských fanoušků dalo však jasně najevo kdo je tady doma a hnali své oblíbence kupředu fantastickou kulisou. Sparťané měli zápas velmi dobře rozehraný, když vedli na začátku druhé třetiny 3:0, výhru ale nakonec brala Bohemka v prodloužení.

PREVIEW: Sparťanská cesta za titulem začíná! Po roční pauze je tu play-off!

Sparťané tento víkend rozehrají první dva zápasy čtvrtfinálové série play-off s Fbš Bohemians, svým velkým městským rivalem. V základní části se týmy potkaly dvakrát, v obou případech slavili hráči Bohemians. První vzájemné utkání totiž ovládli v poměru 8:6 a to druhé 5:4 po prodloužení. Sparťanské ambice ovšem sahají za hranice čtvrtfinále, jistě tak uvidíme lítý a vyrovnaný boj o postup, kde nikdo nedostane nic zadarmo.

Statistické ohlédnutí za základní částí 2017/18

Základní část ligového ročníku 2017/18 je minulostí a sparťanští hráči už se pilně připravují na první zápasy vyřazovacích bojů, které sehrají již tento víkend proti Fbš Bohemians. My vám ale v tomto článku přinášíme malé statistické shrnutí letošních šestadvaceti kol a několik milníků této sezóny.

Ve čtvrtfinále uvidíme žhavé pražské derby, Sparta se utká s Bohemians!

V neděli večer byly v plánu nejen poslední zápasy základní části, ale také Výběr soupeřů. Sparťané k návratu na čtvrtou příčku potřebovali zaváhání pražských Bohemians, kteří však ve svém utkání porazili Ústí 8:2 a čtvrtá příčka tak zůstala právě našemu soupeři do čtvrtfinálové série.