Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 211 až 220 z celkem 1916 článků.

SALMING GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu při pondělním derby Sparta vs. Bohemians

Nejsledovanější florbalové derby mezi Spartou a Bohemkou odstartuje už v pondělí 20.12. od 19:20 v UNYP ARENĚ! Společně s tímto atraktivním duelem přinášíme fanouškům také atraktivní soutěž až o 5 tisíc korun od florbalové značky Salming. Pravidla soutěže Salming Game najdete v článku.

Zahrajeme si finále Poháru Českého florbalu, v Chomutově se utkáme s Vítkovicemi

O finalistech Poháru Českého florbalu je jasno, včerejší semifinále ovládla Sparta, která porazila Black Angels 8:4 a Vítkovice, které v poslední minutě základní hrací doby srovnaly zápas s Tatranem a rozhodly v prodloužení. Finále se odehraje v Chomutově v úterý 18. ledna, vstupenky jsou už nyní v prodeji.

Sportovní ředitel Jaroslav Berka přijímá novou výzvu a bude vést národní tým mužů

Po bronzovém mistrovství světa v Helsinkách oznámil hlavní trenér Petri Kettunen konec své trenérské kariéry. Pár dní na to vedení Českého florbalu zvolilo do čela mužské reprezentace sportovního ředitele Sparty Jaroslava Berku, který bude zároveň zastávat i pozici sportovního manažera reprezentace. Berka bude ve Spartě působit do konce této sezony, kdy bude postupně předávat agendu svému nástupci, o kterém vedení klubu v současné chvíli jedná.

Česko i Slovensko vstupilo do světového šampionátu úspěšně!

Dnešním dnem začalo mužské Mistrovství světa ve Finsku, které bude trvat až do soboty 11. prosince. Sparta má na šampionátu celkem pět svých zástupců, dva v dresu Česka a tři v dresu Slovenska. Oba národní týmy vstoupily do turnaje jednoznačnou výhrou.

Gólová smršť a postup do semifinále Poháru Českého florbalu

Čtvrtfinále Poháru Českého florbalu nabídlo reprízu patnáctého kola Livesport Superligy pouze s tím rozdílem, že nyní jsme v utkání proti Liberci viděli o mnoho více branek. Sparta si sebevědomým výkonem došla pro vysokou výhru a svou pohárovou cestu bude pokračovat v semifinálovém boji proti vítězi duelu Black Angels - Florbal Chodov.

Stíhací jízda na Chodově nevyšla, ve středu hrajeme čtvrtfinále Poháru proti Liberci

Šestnácté kolo Livesport Superligy Sparta odehrála na půdě Chodova. Špatný začátek utkání Sparťané doháněli takřka celý zápas, bohužel ale neúspěšně. Chodov doma oslavil těsnou výhru 7:6 a Sparta si s Chodovem tak zapisuje druhou prohru v sezoně. Důležité utkání je na programu už ve středu - čtvrtfinále Poháru Českého florbalu proti Liberci. Hrajeme doma od 19:30!

Povedená druhá třetina srazila Liberec a Sparta doma prodlužuje vítěznou šňůru

Čtvrteční dohrávka 15. kola Livesport Superligy nabídla duel mezi domácí Spartou a týmem FBC Liberec, který zavítal na horkou půdu UNYP ARENY, kde Sparta drží povedenou šňůru domácích vítězství. Začátek utkání vypadal velice nenápadně, ale druhá třetina takřka rozhodla o vítězi a Sparta doma prodlužuje vítěznou šňůru na sedm zápasů.

Sparta v Ostravě uhrála bod, Sparta Girls po víkendu slaví šestibodový zisk

Ve čtrnáctém kole Livesport Superligy zavítali svěřenci Ondřeje Kašpárka do daleké Ostravy, kde od 17:00 zahájili utkání proti domácímu FBC. Zápas nenabídl mnoho branek a za stavu 3:3 zápas dospěl do prodloužení a následných nájezdů, ve kterých Ostrava proměnila všechny pokusy a připsala si bod navíc. Povedenější víkend má za sebou tým žen, který dokázal ve venkovních utkáních porazit SKV a Kutnou Horu.