SpartaHattrick
11:4(3:1, 6:0, 2:3)
pá 7. 1. 2022 19:00 @ UNYP ARENA, Livesport Superliga, 21. kolo

Robi is back: Hattrick Košira a desátá domácí výhra v řadě

Jednadvacáté kolo Livesport Superligy Sparťané zvládli ve velké parádě a fanouškům se utkání plné krásných gólových situací prostě muselo líbit. Sparta k utkání nastoupila v omlazené sestavě, kdy jsme v obraně viděli juniora Adama Kuchynku a Adama Šimka. V útoku pak také junirského hráče Daniela Fišera, který dokonce vsřelil svou první branku v Superlize. Robert Košir stihl hattrick během 26 minut.

První branku zápasu vstřelilo Brno, kdy střela z téměř poloviny hřiště propadla za záda Martina Beneše. Od této chvíle Sparta nenechala nic náhodě a ukázala jasnou dominanci v utkání, díky které si došla pro desátou domácí výhru v řadě.

Brněnskou síť rozvlnil v páté minutě Robert Košir, který dostal naservírovanou parádní přihrávku od Jakuba Kolstrunka téměř do prázdné branky. Robi přidal hned druhou branku, tentokrát vymetl šibenici a poslal Spartu do vedení 2:1. Třetí branku Spasty ještě rychle přidal Lukáš Ujhelyi a nastartoval tak Sparťany k vysokému brankovému přídělu pro Hattrick.

Ve druhé třetině se Sparta trefila hned šestkrát a o vítězi utkání tak již bylo jednoznačně rozhodnuto. Právě šestou branku Sparty přidal junior Daniel Fišer, který tak v zápase s Brnem zaznamenal svou první Superligovou branku, svůj bodový účet v Superlize ale stihl rozšířit ještě ve třetí třetině, kdy trefil svou druhou branku v utkání.

Třetí třetina dospěla do konečného výsledku 11:4. Sparta tak oslavila desátou domácí výhru v řadě a nyní se bude soustředit na nedělní utkání v Otrokovicích, kde nastoupí od 18:00. Děkujeme všem fantastickým fanouškům, kteří nás do UNYP ARENY přišli podpořit. Vážíme si toho a budeme rádi, pokud nás pojedete podpořit také do Chomutova na finále Poháru Českého florbalu, které se odehraje v úterý 18.1. od 20:00. Vstupenky si můžete zakoupit ZDE.