Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1611 až 1620 z celkem 1917 článků.

Série proti Liberci začíná dnes večer. Sparťané jsou připraveni!

První zápas série 1. kola play-down proti Liberci startuje již dnes večer. Před jejím začátkem jsme vyzpovídali několik sparťanských hráčů. Jaká je nálada před náročným víkendem, jak jsou sparťané připraveni a co bude rozhodovat? To vše najdete v článku.

Play-off je v plném proudu. Koho uvidíme v Superfinále 2013?

Emoce, krásné góly, tvrdé souboje, úžasná atmosféra - vítězové a poražení. To vše je Superfinále 2013. Finálové utkání by si žádný fanoušek florbalu neměl nechat ujít. Díky Spartě si nyní můžete zajistit lístek na tuto jedinečnou a neopakovatelnou akci!

Boj o záchranu Extraligy startuje. První zápasy již příští víkend!

Dvě utkání, které silně napoví jestli sparťané udrží Extraligu již v prvním kole play-down, odehrají naši hráči příští víkend. Start play-off provází hned několik překvapení a pro naše fanoušky máme stále připravené lístky na Superfinále 2013 do vyhrazeného sparťanského sektoru!

ACEMA Sparta Praha

4 zápasy = 4 výhry

Ve středu a ve čtvrtek sehráli mladší žáci celkem čtyři utkání během svých tréninků, aby si pomalu zvykli na zápasovou zátěž, pozvali ve středu ke dvou souběžně hraným utkáním tým Falcon a ve čtvrtek tým SSK Future. Všechny zápasy byly hrány systémem 4+1.

Sparta v posledním zápase základní části podlehla Boleslavi 3:9

Poslední kolo AutoCont extraligy přitom začalo pro domácí dobře. Po trefách Križka a Dvořáka vedla Sparta v první třetině už 2:0, ale hosté se tímto bleskovým startem domácích nenechali rozhodit a od druhé třetiny už diktovali tempo hry oni. Celkem se prosadili devětkrát, zatímco za domácí ve třetí části korigoval skóre už jen Šimůnek. Konečný stav utkání byl tak 3:9.

Muži o víkendu zakončí základní část, Junioři odstartují play-off!

Hned tři velmi zajímavá utkání přinese tento víkend pro naše fanoušky. Sparťanští muži se utkají s Mladou Boleslaví o poslední body, které se budou rozdělovat v základní části AutoCont Extraligy a junioři odehrají první dvě utkání čtvrtfinále play-off G2 Ligy proti vítězi základní části FbŠ Bohemians.