Junioři z UNYP Cupu berou stříbro, ve finále nestačili na Tatran

Ve finálovém utkání se Sparťanům střelecky příliš nedařilo a z letošního UNYP Cupu tak získávají "pouze" stříbro. Zlaté medaile odváží Tatran, který Spartu porazil 9:4.

Začátek utkání rozhodně nebyl podle představ domácího celku, přitom to byla Sparta, která vstřelila první gól, poté ale převzal inciativu zápasu Tatran, který během první třetiny získal náskok čtyř branek, který ještě navýšil hned v úvodu druhé třetiny. Sparta se zvedla v 35. a 36. minutě, kdy snížila na 3:5, bohužel chyby v obraně zařídili Tatranu pohodlný náskok,  který držel až do konce zápasu a porazil tak Spartu 9:4.