Junioři budou hrát finále UNYP Cupu, soupeřem bude Tatran

Junioři dnes po vydařeném čtvrtfinále a semifinále postupují do finále UNYP Cupu 2019, ve finále je čeká Tatran.

V ranním utkání Spartu čekalo čtvrtfinálové utkání proti Hattricku Brno, Sparťané dlouho vedli, bohužel o vedení 2:0 přišli a v závěru utkání museli ještě srovnávat na konečných 3:3 a smířit se s nájezdovou loterií, která se naštěstí mladým Sparťanům vydařila.

V semifinálovém utkání Sparta ukázala jinou jízdu. Už v úvodních minutách Sparťané oslavovali třetí vstřelenou branku, po první třetině pak celkem pět branek. Pohodlný náskok domácí celek dokázal udržet a zápas skončil vítězstvím 9:4 a postupem do zítřejšího finále proti Tatranu Střešovice.

Finále se odehraje v 15:15 v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně.

Více o turnaji UNYP Cup ZDE nebo na facebookovém profilu UNYP Cup.