Zobrazeno 21 až 30 z celkem 56 článků.

Sahali jsme po vyrovnání, nakonec ale v Poháru bereme druhé místo

Sparta má za sebou další obrovskou zkušenost. Po pravidelné účasti v semifinále Livesport Superligy okusila něco nového a pro mnoho hráčů naprosto neznámého. Ve finále Poháru Českého florbalu se Sparta s Vítkovicemi doslova rvala do posledních minut utkání, na srovnání ale nedosáhla a po prohře 4:6 bere stříbrné medaile.

V Otrokovicích za tři body a nyní plná soustředěnost na finále Poháru Českého florbalu

Nedělní venkovní utkání v Otrokovicích s tříbodovým přídělem pro Spartu. Tým Sparty v zápase předvedl velmi sebevědomý a jistý výkon, který podtrhl také mladý brankář Viktor Hejna, který v tomto zápase dostal druhou příležitost v Superlize, a opět se stal oporou svého týmu. Konečný stav 5:3 pro Spartu znamená upevnění čtvrté příčky v tabulce Livesport Superligy.

Robi is back: Hattrick Košira a desátá domácí výhra v řadě

Jednadvacáté kolo Livesport Superligy Sparťané zvládli ve velké parádě a fanouškům se utkání plné krásných gólových situací prostě muselo líbit. Sparta k utkání nastoupila v omlazené sestavě, kdy jsme v obraně viděli juniora Adama Kuchynku a Adama Šimka. V útoku pak také junirského hráče Daniela Fišera, který dokonce vsřelil svou první branku v Superlize. Robert Košir stihl hattrick během 26 minut.

Proti Hattricku Brno budeme hájit desátou domácí výhru v řadě!

Jednadvacáté kolo Livesport Superligy odehrajeme v domácím prostředí UNYP ARENY, kam zavítá soupeř z Brna, ten po změně hlavního trenéra dostal nový impuls a dokázal získat pár cenných bodů. O body bude chtít obrat také domácí Spartu, ta bude ale hájit šňůru devíti domácích výher v řadě.

Derby patří Spartě! Bohemce jsme nasázeli devět branek před televizními obrazovkami

Atraktivní pražské derby je za námi, radost měli hlavně sparťanští fanoušci a diváci u televizních obrazovek se rozhodně nenudili. K vidění bylo celkem dvanáct gólů, přičemž hned devět skončilo v brance Bohemians. Poděkovat musíme také fanouškům, kteří v UNYP ARENĚ vytvořili fantastickou atmosféru a zejména domácí fanoušci vyburcovali svůj tým k vysoké výhře.