Zobrazeno 31 až 40 z celkem 74 článků.

Vstupenky na Superfinále florbalu 2020 jsou stále v prodeji!

Sparta má pro své členy nabídku pohodlné koupě vstupenek na Superfinále 2020. Stačí navštívit domácí utkání mužského ,,A" týmu a kdykoli v průběhu zápasu zajít do Sparťanského fanshopu, kde budou vstupenky k prodeji.

Z Bohumína se Sparta vrátila se třemi body, z Vinohrad pouze s jedním

Náročné dvě utkání v krátké době čekala Spartu v pátek a v neděli. V pátek Sparta vyjela do Bohumína k výjezdnímu utkání proti FBC Ostrava a v neděli odehrála utkání v Praze proti SKV. Z Bohumína Sparťané přivezli plný počet bodů, z Vinohrad pouze bod.

Parádní obrat na výhru nestačil, Sparta doma poprvé padla

Čtvrnácté kolo florbalové Superligy nabídlo jeden z nejatraktivnějších duelů ligy. Do UNYP ARENY na Podvinný Mlýn zavítal tým Technologů z Mladé Boleslavi, který přijel sebrat domácí neporazitelnost domácího týmu Sparty, což se v závěru utkání podařilo a Sparta letos doma poprvé prohrála.

Na obrat stačilo 10 minut, Sparta doma stále neporažena

Třinácté kolo florbalové Superligy na Podvinném Mlýně v UNYP ARENĚ nabídlo zápas mezi domácí Spartou a Otrokovicemi. Spartě se vstup do utkání vůbec nevydařil, po první třetině odcházela do šaten za stavu 0:3. K obratu stačilo 10 minut ve druhé třetině. Sparta nakonec porazila Otrokovice 6:4.

Poslední dvě kola Spartě nevyšla dle představ, doma chce stále držet neporazitelnost

Po reprezentační přestávce se Sparta představila doma proti Black Angels, drama do posledních vteřin rozsekl Ujhelyi v prodloužení a Sparta tak brala z duelu s nováčkem dva body, následovalo pondělní utkání proti Chodovu, kde se Spartě střelecky absolutně nedařilo a z Jižního Města odjela bez jediného bodu. V něděli 24. listopadu Sparťany doma čekají Otrokovice, pro Pantery na půdě UNYP ARENY nečeká nic jednoduchého, Spartu doma letos ještě nikdo neporazil.

SALMING GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu při duelu Sparta vs. Boleslav!

V sobotu 30. listopadu od 19:15 budeme v UNYP ARENĚ sledovat duel dvou Salming týmů! Na půdu pražské Sparty dorazí Mladá Boleslav. Kromě jistě atraktivního florbalu bude pro diváky připravena také atraktivní soutěž až o 5 tisíc korun od florbalové značky Salming. Pravidla soutěže níže v článku, je na co těšit!