Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 801 až 810 z celkem 1916 článků.

Musíme zůstat u té práce, kterou jsme započali, říká gólman Beneš!

Martin Beneš se pro letošní rok stal naprostou dominantou sparťanského brankoviště. Stejně jako v předchozích sezónách tak i letos Beny prokazuje svou kvalitu, která často pomůže týmu ještě k lepším výkonům. ,,S týmem se snažím hodně komunikovat a pomáhat jim tak při obranné činnosti," říká jednatřicetiletý gólman.

Čtyři branky Veselého za třetinu, spousta oslabení a poloviční bodový zisk pro juniorský tým Sparty!

Sobotní 3.kolo KB ligy juniorů znamenalo pro juniory Sparty výjezd do Ostravy na utkání s FBC Ostrava. Přestože vstup do zápasu vyšel domácím, byl to tým Sparty, který si na dlouhou zpáteční cestu přibalil 3 body za vítězství 7:5. Žitotní dvacetiminutovkou se na obratu podílel obránce Marek Veselý, který během druhé třetiny soupeři vstřelil hned 4 branky!

V práci s nejmenšími dětmi chceme jít ještě dál, říká Daniel Wertheim

Sparta je v posledních letech známa pro svou výchovu od těch nejmenších dětí, které na Spartě začínají hrát florbal často i od čtyř let. ,,Nově přicházíme s projektem pro mateřské školky, pro které organizujeme sportovní tréninky, kde se dokonce objevuje také florbal,," říká k Mini Kids strůjce projektu Daniel Wertheim.

Bondster GAME: Chceme naplno bodovat, říká Kareš!

Sparta se v rámci desátého kola Tipsport Superligy vrací zpátky domů, kde přivítá střešovický Tatran. Sparťané se budou snažit odčinit prohru v posledním utkání, ve kterém podlehli Pardubicím. Tatran naproti tomu bude chtít prodloužit svou vítěznou šňůru. Sparťané ale čiší odhodlaností tento zápas vyhrát a za skvělé domácí podpory získat tři body!