Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 781 až 790 z celkem 1916 článků.

Penalty shootout battle: Nový projekt pro mladší žáky!

Sparta společně s Chodovem zakládá nový projekt Penalty shootout battle pro mladší žáky, který spočívá v nájezdové bitvě, která proběhne v přestávkovém programu Tipsport Superligy. První kolo tohoto souboje budete moci sledovat při zápase mužského ,,A" týmu Sparta vs. Chodov, který je na programu 26. listopadu od 17:00 v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně. Oba kluby představují své zástupce z kategorie mladších žáků!

Vítězná série je u konce. Sparta na Vítkovice nestačila!

Třinácté kolo Tipsport Superligy odehrála Sparta na hřišti třetích Vítkovic. Po většinu zápasu byla hra velmi vyrovnaná, ale v poslední části utkání se vítkovičtí hráči rozstříleli, dali tři góly a nakonec slavili vítězství 6:2.

Junioři se po výhře nad Libercem posunuli na čtvrté místo KB ligy!

Na sever Čech vyrazili sparťanští junioři bojovat pod Ještěd o důležité body v rozjeté sezóně juniorské KB ligy. Přes vlažný začátek dokázali svého soupeře přestřílet a zvítězit 10:8, čímž se posunuli na průběžné čtvrté místo tabulky. Marek Veselý již podruhé v této sezóně nastřílel čtyři branky za třetinu.

Těším se na samotné hráče, tak i rodiče, říká výživová poradkyně Zuzana Šafářová!

Sparta si pro své členy připravila jedinečnou přednášku o zdravé výživě sportovce s výživovou poradkyní Zuzanou Šafářovou, která proběhne 26. listopadu před domácím utkání Sparty. ,,Každé setkání se sportovci je pro mě velmi inspirativní a poučné. Od malička jsem byla mezi sportovci, takže vím, že ze sportovců vyzařuje pozitivní energie a to mám ráda. Těším se jak na samotné hráče, tak i rodiče. Dnes je to, jak říkám ,,život v běhu", a tak si moc vážím jejich zájmu a drahocenného času," říká Zuzana Šafářová k přednášce pro Spartu. Registrovat se na tuto přednášku můžete přes členskou sekci.

Ženy v Berouně za 3 body

V sobotu 18. 11. ženy vyrazily hájit sparťanské barvy, tentokrát do Berouna. Poslední hrací den na domácím hřišti se nám nevydařil úplně podle našich představ, takže jsme si chtěly spravit chuť a zároveň napravit reputaci. Soupeřkami byly pro tento den Ovocné báze z Mladé Boleslavi a Bohemians B, oba dva týmy velmi dobře známé z předchozích let.