Zobrazeno 641 až 650 z celkem 1916 článků.

Turnaj v Kutné Hoře

Přípravný turnaj v rámci 15. výročí florbalové oddílu Kutné Hory.

Sparta na úvod sezóny vydřela bod na horké půdě Tatranu!

Sparťané zahájili nový ročník Tipsport Superligy ve Stodola aréně pražského rivala ze Střešovic. Vstup do utkání měli Sparťané výborný, když mladíček Marek Veselý vstřelil první gól zápasu a také 2000. v historii klubu v základních částech sezóny! Poté se ovšem začali střelecky prosazovat domáci, první třetina nakonec skončila 1:3 v náš neprospěch.

Rozjetou Spartu ve finále zastavil soupeř z Jižního Města

Dorostenci stejně jako loni, odehráli na letošním UNYP Cupu souboj o první místo. Po skvělých výkonech ve vyřazovacích bojích ale přišla obávaná stopka. Sparťané ani letos nedosáhli na zlaté medaile a z letošního UNYP Cupu berou opět stříbrné medaile.

Sparťané do toho ve vyřazovacích bojích šlápli a zahrají si finále UNYP Cupu

Dorostenci pod vedením Petra Bíny vstoupili do turnaje poněkud vlažněji. Ve skupině C získali pouze čtyři body. V úvodu turnaje si Sparťané velmi věřili na soupeře FBC Liberec, bohužel Sparťané po zápase vstřebávali tvrdou porážku 0:6. Nakonec se Sparťanů podařilo vybojovat druhé místo ve skupině a v play-off spustili pořádný hurikán.

Sparťanskou mládež povede odchovanec Jan Marvánek

Sparta do svých řad vítá nového šéftrenéra mládeže, nově jím bude odchovanec, který na Spartě vyrostl,v rudém dresu Honza začíná svou sedmnáctou sezónu, ve které bude mít mimo hráčských povinností také povinnosti trenérské. U dětí velmi oblíbený trenér Jan Marvánek bude od sezony 2018/2019 šéftrenérem akademie Podvinný Mlýn.

UNYP Cup 2018 odstartoval svou druhou půli

V termínu 31.8.-2.9. 2018 odehrají prestižní turnaj UNYP Cup také kategorie dorostenců a starších žáků. Turnaj, kterého se celkem zúčastnilo přesně 48 týmů z celé České republiky tak vstupuje do své závěrečné druhé půle. V Aréně Sparty a TJ Kobylisy můžeme sledovat boje v kategorii Challenge a nově také Youngstars.