Sparta doma ukázala svoji sílu, Liberci nastřílela deset branek

Sparťanští fanoušci se dočkali letošního domácího utkání v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně. Muže v boji proti Liberci přišla podpořit celá sparťanská mládež, která se v rámci utkání účastnila celoklubového focení. Značná podpora v hale hnala ,,A" tým za další výhrou v sezoně. Sparťanské publikum se dočkalo celkem patnácti branek, desetkrát gól slavila Sparta, Liberec pouze pětkrát.

Sparťané do zápasu vstoupili za masivní podpory domácího publika. Pod patronací elévů z Barrandova se Sparta ujala rychlého vedení 1:0, kdy se hned v první minutě trefil Milan Bína. Sparta v půlce úvodní třetiny vedla už 3:1, do šaten se v první pauze ale odcházelo za těsného stavu 4:3, jelikož na góly Zouzala a Marvánka navázali také Liberečtí Kološ s Bitmanem.

Druhá třetina nabídla mnoho šancí na obou stranách, šance ve vstřelení gólu však přetavil pouze Luka Časar, který zajistil vedení o dvě branky na 5:3. V úvodu třetí třetiny se o snížení skóre postaral Liberecký Valeš. Sparťané ale ve třetí třetině spustili tu pravou kanonádu, kterou fanoušci v hale chtěli vidět. V padesáté minutě Sparta odskočila do vedení vysoko 9:4 a kontrolovala zbytek zápasu. Konečnou desátou branku vstřelil v přesilové hře Garčar a mohl s týmem a skvělými fanoušky oslavit letošní první domácí výhru v Aréně Sparty.

Zápas sledovalo celkem 576 diváků. Všem, kteří dorazili do Arény Sparty podpořit náš ,,A" tým moc děkujeme a budeme se těšit na zvučnou podporu také v pátek 28. září, kdy nás čeká souboj proti Sokol Pardubice. Tento zápas budou mít pod patronací elévové z Podvinného Mlýna, kteří se jistě těší na další skvělé výkony našeho týmu a postarají se o skvělou podporu.