Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 431 až 440 z celkem 1916 článků.

Mladší žákyně opět neporažené

Ve sváteční neděli 17. listopadu odehrály sparťanské mladší žákyně v Mladé Boleslavi a na pražské Děkance zápasy pátého kola své ligové soutěže. Byť byli trenéři nuceni kvůli zranění upravit ustálenou sestavu A-týmu, holky hrající v nejvyšším výkonnostním koši v žádném ze zápasů opět nepoznaly hořkost porážky a v celkové statistice si připsaly páté finále z pěti možných, korunované čtvrtým celkovým vítězstvím. Druhý tým pak pokračoval v nabírání cenných zápasových zkušenostní v koši třetím.

Parádní obrat na výhru nestačil, Sparta doma poprvé padla

Čtvrnácté kolo florbalové Superligy nabídlo jeden z nejatraktivnějších duelů ligy. Do UNYP ARENY na Podvinný Mlýn zavítal tým Technologů z Mladé Boleslavi, který přijel sebrat domácí neporazitelnost domácího týmu Sparty, což se v závěru utkání podařilo a Sparta letos doma poprvé prohrála.

Plzeňské dobrodružství s jedním bodem

V sobotu 23. listopadu se juniorky vydaly na svůj třetí turnaj do Plzně, kde se nejprve střetly s týmem TJ Plamen Chodov a poté s vedoucím týmem soutěže, Sport Club Klatovy. Pokud by holky získaly 6 bodů, vystřídaly by Klatovy na čele tabulky. Kolik bodů nakonec získaly, se dozvíte v článku.

Na obrat stačilo 10 minut, Sparta doma stále neporažena

Třinácté kolo florbalové Superligy na Podvinném Mlýně v UNYP ARENĚ nabídlo zápas mezi domácí Spartou a Otrokovicemi. Spartě se vstup do utkání vůbec nevydařil, po první třetině odcházela do šaten za stavu 0:3. K obratu stačilo 10 minut ve druhé třetině. Sparta nakonec porazila Otrokovice 6:4.

Poslední dvě kola Spartě nevyšla dle představ, doma chce stále držet neporazitelnost

Po reprezentační přestávce se Sparta představila doma proti Black Angels, drama do posledních vteřin rozsekl Ujhelyi v prodloužení a Sparta tak brala z duelu s nováčkem dva body, následovalo pondělní utkání proti Chodovu, kde se Spartě střelecky absolutně nedařilo a z Jižního Města odjela bez jediného bodu. V něděli 24. listopadu Sparťany doma čekají Otrokovice, pro Pantery na půdě UNYP ARENY nečeká nic jednoduchého, Spartu doma letos ještě nikdo neporazil.

Na domácím turnaji konečně vítězně!

Na státní svátek 17.listopadu pořádaly ženy svůj domácí turnaj v hale na Barrandově, kde se nejprve střetly s vedoucím týmem soutěže TJ Sokol Nové Strašecí a poté s týmem Panthers Děkanka Praha B. Po minulém nevydařeném turnaji a celkové (ne)úspěšnosti na domácích turnajích bylo dopředu jasné, že to bude velmi zajímavé.

Starší žákyně se v prvním koši neztratily

Druhou listopadovou sobotu pokračovala čtvrtým soutěžním kolem liga starších žákyň. Sparťanky se po třech předchozích výhrách ve druhém koši vrátily zpět do nejvyššího a rozhodně nemusí mít z porovnání s těmi nejlepšími soupeřkami špatný pocit. První zápas měl zcela vyrovnaný průběhu, ve druhém je sice pořádající tým trochu povozil na kolotoči, v posledním pak měly párkrát smůlu v koncovce, ale štěstí v závěrečných nájezdech.

Drama do posledních vteřin, zápas s Black Angels rozhodl Ujhelyi v prodloužení

V neděli 17. listopadu Sparta odehrála vůbec první ligové utkání proti nováčkovi Black Angels, do UNYP ARENY na Podvinném Mlýně zavítalo téměř 500 fanoušků, kteří si atraktivní duel nechtěli nechat ujít. Utkání převršilo 60 minut základní hrací doby a 12 vteřin před koncem prodloužení vstřelil vítězný gól hráč s číslem 12 - Lukáš Ujhelyi.

SALMING GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu při duelu Sparta vs. Boleslav!

V sobotu 30. listopadu od 19:15 budeme v UNYP ARENĚ sledovat duel dvou Salming týmů! Na půdu pražské Sparty dorazí Mladá Boleslav. Kromě jistě atraktivního florbalu bude pro diváky připravena také atraktivní soutěž až o 5 tisíc korun od florbalové značky Salming. Pravidla soutěže níže v článku, je na co těšit!

Mladší žákyně dominují prvnímu koši

První listopadovou sobotu pokračovala čtvrtým soutěžním kolem liga mladších žákyň. Modré Sparťanky ve Střešovicích opět nepoznaly hořkost porážky a nadále dominují prvnímu výkonnostnímu koši. Červenému týmu, složenému především z elévek, se sice ve třetím koši v Letňanech výsledkově příliš nedařilo, přesto holky statečně bojovaly ve všech utkáních.