Související zápas

SpartaTatran
11:6(2:3, 5:2, 4:1)
ne 22. 12. 2019 17:00 @ UNYP ARENA, Superliga florbalu, 19. kolo

Sparta zakončila rok 2019 vítězně, Tatranu nadělila jedenáct branek, Ujhelyi vstřelil čtyři kusy

Poslední utkání v roce 2019 Sparta zvládla úspěšně. V 19. kole florbalové Superligy nastříleli Sparťané celkem jedenáct branek. Ve skvělém utkání, kde padlo se vším všudy sedmnáct branek, hnalo Spartu 407 fantastických diváku.

Duel mezi Spartou a Tatranem vždy nabídl zajímavou podívanou a hodně vstřelených branek, dnes tomu nebylo jinak. V úvodu utkání se vedení ujal Tatran, který ve druhé třetině vedl 4:2 a ještě ve stejné dvacetiminutovce dovolil Spartě otočit utkání na 7:5. Ve třetí třetině zkompletoval čtvrtou branku Sparťan Lukáš Ujhelyi když vstřelil už desátou branku Sparty za záda Tatranského gólmana Frühbauera.

Konečný stav se zastavil na skóre 11:6 když v závěru zavěsil Juha z velkého brankoviště.

Děkujeme skvělým 407 fanouškům, kteří si v předvánočním čase našli cestu do UNYP ARENY, věříme, že budete chodit podporavat Spartu také v roce 2020.