Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 281 až 290 z celkem 1916 článků.

Těsné utkání v závěru lépe zvládla Boleslav

Pondělní televizní odveta na Podvinném Mlýně je minulostí. Sparta se po venkovním debaklu 1:9 ukázala v lepším světle a dlouho s Mladou Boleslaví držela krok, klopýtla až v závěru, kdy Boleslav zlomila utkání na svou stranu.

Mladá Boleslav zaskočila Spartu, odveta je na programu v pondělí

Sobotní utkání patřilo výjezdu do Mladé Boleslavi, kam Sparta vyráží vždy s respektem a s velkým odhodláním získat co nejvíce bodů. Dnes tomu nebylo jinak, Boleslav však Spartu zaskočila vysokou efektivitou a Sparťané si z Mladé Boleslavi odváží debakl 1:9. Odveta je na programu v pondělí od 20:00 před kamerami ČT SPORT.

Blíží se závěr základní části, Spartu čeká dvakrát Mladá Boleslav

Do konce základní části Spartu čeká celkem pět ligových utkání a z toho pouze jedno doma. Zajímavostí závěru základní části je také fakt, že Sparta nastoupí dvakrát během tří dnů proti jednomu soupeři, kterým bude Mladá Boleslav. První vzájemný zápas začíná v sobotu v Mladé Boleslavi, pokračovat se bude v pondělí před televizními kamerami.

Dominik Beneš přestupuje do Sparty. ,,Ve Spartě tomu všichni dávají maximum a to se mi líbí," říká

Dominik Beneš se stal dočasnou posilou Sparty ve chvíli, kdy se z důvodu COVID situace přerušila první liga mužů, jednalo se však pouze o střídavé hostování. Ve Spartě se mu zalíbilo a po čtrnácti odehraných utkáních se rozhodl do Sparty přestoupit. ,,Ve Spartě se mi líbí, střídavé hostování by mi vypršelo 4. března a poté už bych za Spartu nemohl nastupovat. Chci hrát co nejvíce kvalitních utkání a pomoci týmu, proto jsem se rozhodl pro přestup," říká Dominik Beneš.

Po reprezentační pauze opět do rozjeté Superligy, víkend Sparta stráví doma

Po reprezentační pauze, která byla věnována srazu mužských a juniorských hráčů a hráček je tu opět nabitý Superligový program. Z reprezentačního srazu se Spartě vrátilo celkem sedm hráčů a několik členů realizačního týmu. Víkendová utkání proti Otrokovicím a Vítkovicím Sparta odehraje doma v UNYP ARENĚ.

Sparta v Brně uspěla až po nájezdech, ve kterých kraloval brankář Beneš

V nedělním utkání na půdě Hattricku Brno jsme viděli podobný výkon jako v sobotu, který byl doprovázen neproměňováním mnoha šancí. Díky dvěma trefám Sparty v posledních minutách třetí třetiny, zápas dospěl do prodloužení a následných nájezdů, ve kterých Martin Beneš slavil 100% úspěšnost, společně s druhým bodem utkání.