Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 181 až 190 z celkem 1916 článků.

V Boleslavi jsme srovnali semifinálovou sérii, pokračovat budeme doma

Sparta o víkendu vkročila do semifinálové série proti Mladé Boleslavi. Sobotní vyrovnané utkání rozhodla Boleslav v prodloužení a zvítězila 5:4. V nedělním utkání padlo o čtyři branky více, přesně takový počet nasázela Sparta za záda Bauera během necelých osmi minut, které rozhodly o výhře Sparty 7:6.

Nyní musí každý hráč předvést svou nejsilnější stránku, říká před semifinále Ondřej Kašpárek

Po vítězném čtvrtfinále je tu opět další výzva v podobě semifinále. Naším soupeřem je Boleslav, se kterou jsme se v semifinále potkali naposledy v sezoně 2017/2018. Tehdy Boleslav postoupila v nejkratším možném čase za stavu 4:0 na zápasy. ,,Dnes jsme ale úplně na jiné úrovni, jsme mnohem silněší a díky pravidelné účasti v semifinále máme zkušenosti, které v letošním semifinále zúročíme," nepochybuje hlavní trenér Sparty Ondřej Kašpárek.

V semifinále se postavíme vítězi základní části. Semifinále proti Boleslavi začíná už příští víkend

Teprve včera skončila čtvrtfinálová série proti Bohemians a už dnes známe semifinálového soupeře. Před pár minutami Mladá Boleslav ukázala právě na Spartu a zvolila si nás do semifinále playoff. První dvě utkání odehrajeme v Mladé Boleslavi o víkendu 19. a 20. března. První domácí zápasy semifinále budeme hrát víkend poté 26. a 27. března.

Sparta je v semifinále! Vítězný nájezd vstřelil Radim Křenek

Dramatická čtvrtfinálová série proti FbŠ Bohemians je u konce. Ve vyrovnaném šestém čtvrtfinále Sparta zvládla rozhodující samostatné nájezdy a oslavila tak postup do semifinále, které se hraje už příští týden. Semifinálovou sérii budeme začínat na půdě soupeře, kterého se dozvíme dnes večer.

Junioři ukázali na Bohemku. ,,Soupeře si zvolil shodně celý tým," říká Marek Vojta

Zatímco muži mají čtvrtfinálovou sérii proti Bohemians rozehranou za stavu 3:2, junioři své playoff zahájí až tento víkend. Našim juniorům bude v osmifinále play off soupeřem také Bohemka, kterou si tým do úvodu play off ve shodě zvolil. ,,Mohli jsme volit slabšího soupeře, ale pro náš rozvoj potřebujeme náročné zápasy," říká před playoff juniorů hlavní trenér Marek Vojta.

Série s Bohemians spěje do šestého zápasu, ten je na programu v sobotu

Sparta ve svém pátém čtvrtfinálovém utkání zažila podobnou situaci jako při čtvrtém duelu proti pražskému rivalovi FbŠ Bohemians. Ve čtvrtečním utkání sice Bohemka nevedla o čtyři branky jako v předchozím utkání, ale opět dokázala zvítězit v prodloužení a vynutit si tak šestý zápas série.

Čtvrtfinálová série pokračuje ve čtvrtek doma, dnes hrají Sparta Girls

Ve čtvrtém čtvtfinále proti Bohemians chtěla Sparta jednoznačně ukončit sérii poměrem 4:0. Klokani ale předvedli zlepšený výkon a průběžné vysoké vedení dovedli do výhry v prodloužení. Série tak nekončí a páté čtvrtfinále uvidíme ve čtvrtek do 18:30 v UNYP ARENĚ.