V sobotu Spartu čeká odveta za předloňskou baráž!

Tentokrát netradičně v sobotu přivítají sparťané svého Otrokovického soupeře v hale TJ Tatran Střešovice. Sparta má svému soupeři co oplácet a hraje se o veledůležité body v boji o play off.

Velmi špatné vzpomínky mají sparťané na svého sobotního soupeře. Byli to právě otrokovičtí panteři, kdo Spartu poslal v baráži v sezóně 2010/2011 na jednoroční štaci do první ligy. Tři zápasy, tři velmi těsné prohry v prodloužení a vždy poměrem 5:4. To byla tehdejší bilance sparťanů, na kterou chtěl každý rychle zapomenout. Sestavy obou týmu se za dva roky výrazně proměnily, ale i tak si ze současné Sparty smolnou baráž pamatuje hned osm jejich hráčů. Naši borci tak budou chtít se svým soupeřem v tomto utkání aspoň částečně vyrovnat skóre.

Zápas bude o to zajímavější, že oba týmy jsou v letošní tabulce pouze dvě příčky od sebe a dělí je rozdíl pouhých 4 bodů. Případná výhra by tak výrazně posílila naděje Sparty na udržení se ve středu tabulky a zaručenou účast v play off.
Jednu z hlavních rolí v tomto utkání bude disciplína obou týmů. Otrokovice během odehraných 9. kol stihly nasbírat již 99 trestných minut, což je suverénně nejvíce z celé extraligy. Spartu pak v posledních zápasech trápí výpadky v koncentraci a zbytečná vyloučení, jako například v posledním duelu na hřišti Chodova.

Dokáže mužské áčko napodobit svoje kolegy z juniorů, kteří dokázali hlavně díky velmi disciplinovanému výkonu porazit v posledním kole právě Otrokovice poměrem 5:0? Nenechte si ujít toto velice napínavé a důležité utkání a přijďte nás podpořit tentokrát netradičně v sobotu 17. listopadu do sportovní haly TJ Tatran Střešovice!

I nadále pro Vás připravujeme nejčerstvější informace. Již brzy se můžete těšit na rozhovory s hráči, kteří si pamatují smolný trojzápas s Otrokovicemi v předminulé sezóně.