Starší žáci odstartovali NFL

První zápas v neoficiální florbalové lize je za námi.

První ostrý test našeho týmu starších žáků je za námi.Střetli jsme se s týmem Chodova.....Začátek zápasu byl bohužel poměrně chladný a dlouho nám trvala něž jsme se dostali do tempa...Byli jsme to ale mi kdo se ujal vedení.Jenže soupeř během jedné minuty srovnal a toto se jako přes kopírák opakovalo třikrát do konce první třetiny...Stav byl tedy o první přestávce 3:3....Druhá třetina byla hodně vyrovnaná,ale šance kterých jsme měli dost jsme bohužel nedokázali využít.Zato soupeř využil téměř vše a hrozil především s brejků a tak jsme šli do druhé přestávky za stavu 4:5...Bohužel vstup do třetí třetiny nás nakonec stál zápas...Hned na začátku jsme dostali po chybách v obraně dva slepené góly a soupeř odskočil na rozdíl tří branek.Jenže kluci to vůbec nevzdali a bojovali až do konce kde chybělo opravdu málo a rozešli jsme se dělbou bodů...i přes závěrečnou hru bez gólmana se nám vyrovnat nepodařilo a tak se soupeř radoval s výhry 7:6...
Na to že to byl první zápas a tým hlavně v obraně nebyl kompletní tak tak jsem spokojen a kladně bych především hodnotil hru v útoku podporovanou obránci a naše góly padli opravdu po velmi pěkných akcí....Trochu nervozity  na míčku obránci dohnali svou bojovností.....Hned v pondělí 19.9.2011 od 18:00 se střetneme ve druhém kole NFL se Střešovickým Tatranem doma na Letné.