Sparťané ve Střešovicích padli, ale výkonem přesvědčili o své síle.

Včerejší bitva Sparťanů na hřišti mistra ze Střešovic má očekávaného vítěze. Sparťanští muži však podali velmi sympatický výkon a dokázali, že střed tabulky jim patří zaslouženě!

Do utkání s jasným favoritem vstoupili naši hráči velmi aktivně a v první třetině svého soupeře jasně přestříleli poměrem 13:6. Domácí ale byly v koncovce mnohem produktivnější a tak branky padaly pouze do Sparťanské sítě a oba góly zařídila dvojice Vávra, Natov.

Druhá třetina nabídla divácky velmi zajímavý a útočný florbal. Sparťané určitě nepřijeli do Střešovic pouze bránit a v druhé dvacetiminutovce jsme mohli vidět celkem osm branek. Úvod se lépe vydařil sparťanům, kteří dokázali zásluhou Ondřeje Havlase po asistenci Jaroslava Berky korigovat skóre a dostat se favoritovi těsně na dostřel. V dalším průběhu druhé třetiny ale úřadoval domácí celek. Na branky Fridrich a Richtera z 23. respektive 26. minuty ještě dokázali hosté odpovědět gólem z hokejky Miroslava Šnajdra, ale následná třígólová šestiminutovka v podání Tatranu poskytla domácím luxusní náskok do poslední třetiny.

I přes čtyřgólovou ztrátu se naši borci ve závěrečné třetině nevzdávali a zkoušeli dobýt branku, kterou střežil Martin Zich. Naději jim dal Ondřej Svatoš, který po spolupráci s Perušičem snižoval na stav 7:4 a Sparta měla i další šance, které však bohužel nedokázala využít. V 50 minutě tak ještě po zmatku v brankovišti upravoval na konečných 8:4 pro Tatran svým druhým gólem Tomáš Vávra.

Sparťané si tak po čtyřech vítězstvích v řadě nepřipisují žádné body, ale svým bojovným výkonem proti uřadujícímu mistrovi ukázali, že se s nimi v dalším průběhu extraligového ročníku musí počítat!

Pro naše fanoušky připravujeme rozhovory s jednotlivými aktéry tohoto zápasu, kde se dozvíte jistě mnoho zajímavých informací nejen o duelu s Tatranem. Sledujte náš web a dozvíte se více!

V dalším programu našich mužů je pak utkání s mnohonásobným účastníkem finálových bojů o titul, týmem 1. SC WOOW Vítkovice. Utkání se odehraje v neděli 28. října 2012 od 16:00 ve Sparta Aréně na Podvinném Mlýně. Nenechte si ujít tento jistě velmi zajímavý duel a přijďte nás podpořit, protože každý z Vás nám pomáhá k lepším výkonům!