Sparta zvítězila i počtvrté v sezoně. Tentokrát se ale hodně nadřela.

Sparta pokračuje ve skvělých výkonech a ani třetí tým v tabulce – Paskov – na ni dnes nestačil. Domácí si vybudovali dvougólový náskok už v prvním dějství a dařilo se jim ho až na výjimky držet celý zápas. Hosté ale dlouho vzdorovali, zejména v oslabeních, kde se jim podařilo vstřelit dvě branky.

Zápas hraný na Podvinném mlýně začal opatrně. Oba týmy se sice dostaly do několika šancí, ale brankáři na obou stranách drželi čisté konto. Bezgólový stav změnil až v desáté minutě domácí David Čermák, když dorazil střelu Luky Časara – 1:0. Sparťany vstřelený gól pobídl k dalším ofenzivním akcím. Střela Šnajdra ještě v brance neskončila, ale po krásné akci Časara s Furchem se domácí radovali podruhé, když Furch krásným obloučkem přehodil gólmana hostí. A když se minutu na to prosadil střelou do šibenice nový kapitán Dan Moravec, byl Paskov zralý na time out. Navíc 30 vteřin po Moravcově gólu šli hosté do čtyř. Domácí si ale v početní výhodě nevytvořili ani jednu šanci. Jejich pasivní hra byla potrestána v podobě branky Marka Švarného a hosté se tak vrátili výsledkově do hry. Do konce první třetiny se už nikdo neprosadil a do šaten se šlo za stavu 3:1 pro Spartu.

Druhou část začali domácí bleskově. Ondřej Svatoš si sebral balonek, přeběhl půlku hřiště a střelou zpoza obránce zvýšil na 4:1. To však bylo od domácích na dlouhou dobu všechno, co se ofenzívy týče. Hráči Paskova se uklidnili, zpřesnili hru a odměnou jim byly dvě vstřelené branky v rozmezí jedné minuty. Domácím se přestalo dařit a Paskov měl dokonce několik příležitostí k vyrovnání. Žádnou ale neproměnili a přišel trest podle starého úsloví „nedáš -  dostaneš“, když Ondřej Perušic proběhl po levé straně hřiště, obkroužil celou branku a propasíroval míček za brankovou čáru. Domácí tak udrželi dvoubrankový náskok a s ním šli i do poslední části utkání.

V poslední třetině, která byla nejbohatší na góly, se nejprve dvakrát prosadili domácí. Nejdříve skóroval Ondřej Svatoš střelou z forhendu a minutu po jeho brance se prosadil dalekonosnou střelou v početní výhodě Jan Marvánek. Paskovští se ale nevzdali a ještě jednou se vrátili do zápasu. Postupně se prosadili Miroslav Holenka a Tomáš Kohút. Stav byl 7:5 pro domácí, ale Paskov tvrdě tlačil. Klid domácím přinesla dnes skvěle hrající dvojice Furch – Časar, když první jmenovaný zvýšil střelou z voleje na 8:5. Hosté sice zkorigovali stav brankou Kohúta, ale dále se ani přes power play neprosadili a sparťané tak zvítězili 8:6 a stále kráčejí první ligou bez ztráty bodu.