Sobotní parta ve svém koši druhá, nedělní na čtvrtém místě!

Další zápasy odehráli mladší žáci. Sobotní parta revanšovala své kolegy z mužského A-týmu a porazila Mladou Boleslav 4:3. Ve finále pak podlehla a skončila na druhém místě. Nedělní souboje byli pro sparťany náročnější, nakonec skončili čtvrtí!

Sobotní skupina ve svém prvním zápase porazila Mladou Boleslav (4:3) a srovnala tak vzájemné víkendové skóre obou týmu, kdy oplatila Boleslavi smolnou prohru extraligového áčka. Ve druhém utkání porazila Sparta Králův Dvůr 9:1 a postoupila tak do finále o postup do vyššího koše. Tam však  v pozměněné sestavě, kdy si útočníci zahráli v obraně a obránci atakovali branku soupeře, připsala prohru 2:4 a skončila na druhém místě.

V nedělním zápase sparťané sehráli první utkání proti Startu98 Kunratice. Kombinační a týmový florbal tak byl konfrontován veledlouhými loby přes celé hřiště a doklepáváním do branky. Oba týmy se přetahovaly ve vedení, Startu však pomohly náhodné branky a nakonec zvítězil 6:5. Nutno však dodat, že výkon a výsledek byly v tomto zápase zcela rozdílně věci. Ve druhém utkání "žluťáci" nastoupili proti Wizardům, kteří před tímto turnajem sestoupili z nejvyššího koše. Florbalově vyrovnané utkání se štěstím v koncovce pro nás - výhra 2:1.

V utkání o třetí místo jsme nastoupili proti silnému Bučis týmu. Po poločase jsme vedli 2:1 a zápas se pro náš vyvíjel velmi dobře, avšak tragický druhý poločas (0:7) a spousta laciných, nedůrazných a nezodpovědných chyb znamenalo obrat ve skóre a prohru 2:8.

Pět ze šesti poločasů však malí sparťané odehrál velmi slušně a sami sobě pak v šatně slibili, že na chybách z posledního poločasu výrazně zapracují.

Do nejvyššího koše nakonec postupil Start98 (projev tohoto týmu se soustředí na neskutečné množství lobů před soupeřovu branku),kdy porazil Kladno (dojem sympatického týmu kazí fakt, že 8 z 15 dětí na střídačce mnohdy ani nezasáhne do zápasu).