Rezervní junioři s plným bodovým ziskem

Už podruhé se junioři B utkali s týmy Kolína a Black Angels B. Podruhé z toho vyšli s plným bodovým ziskem, jinže tentokrát se už obešli bez výrazných posil z A týmů.

Ještě na konci října roku 2011 potřebovali naši rezervní junioři výrazně posílit.  Bylo to hlavně proto, že jejich tréninkové jednotky byly zahájeny až se začátkem školního roku.  Proti družstvům Kolína a Black Angels B se tehdy do branky postavil Koláček, z áčka juniorky byli povolání Šídlo s Burianem a z áčka dorostu nám vypomohla hned trojice hráčů - Jaroš,Halama a Štědrý.

Black Angels B jsme tehdy rozdrtili 7:2 ( 1:2, 2:0,4:0 ) s Kolínem to bylo  vyrovnanější.

AC Sparta Praha B - FBC Pitbulls Kolín 3:2 ( 1:0,1:0,1:2).  ............................................

S potěšením můžeme konstatovat, že odvety  (hrají se celkem 3 zápasy každý s každým) se tentokrát podařili. Naši béčkovou juniorku přitom posílili pouze dva hráči a to:  po zranění se vracející Šídlo, který nahradil indisponovaného Bricha a po nemoci naskočil do hry  Češpivo, jenž na postu středního útočníka zastoupil lyžaře Maxu.

AC Sparta Praha B - FBC Pitbulls Kolín 4:1 ( 1:0,1:0,2:1).

branky:  Palán as.(Knespl), Sobotka as.(Šídlo),Nejedlý bez as.,Chalabi as. (Palán)

V utkání  jsme byli lepší a vyhráli v něm všechny třetiny.  O většinu branek se tentokrát postarala první line. Z druhé line skóroval Sobotka, který jako trénovaný obránce skvěle zvládnul hru na hrotu.

AC Sparta Praha B- Black Angels B  4:1  (0:0),(2:1),(2:0)

branky: Nejedlý  as.(Šedý), Šídlo as. (Češpivo), Hošek bez as., Hošek as.( Češpivo)

Ve druhém zápase měl soupeř zpočátku mírnou převahu.   Postupem času jsme ovšem hru srovnali a od 9.minuty druhé třetiny, kdy jsme se ujali vedení 2:1 zásluhou Šídla, už byla hra plně v naší moci.   Ve třetí třetině jsme skóre ještě navýšili.  Za zmínku stojí určitě výkon Hoška, který hrál ligové utkání po delší odmlce a hned dvakrát skóroval.

V tabulce patří Spartě bronzová příčka s dvoubodovým odstupem na druhého a s pětibodovým na prvního.  Pokud bude přístup většiny hráčů neustále zvyšující se  pokračovat, nemusela  by letošní sezóna dopadnout  vůbec špatně :)   Všichni hráči zaslouží pochvalu druhého stupně :).  Šídlo s Češpivem také-hlavně za příkladný přístup k rezervní reprezentaci Sparty Praha.