NFL starších žáků má za sebou čtvrté kolo!!!!

Po tvrdém boji vezeme plný počet bodů z haly na Spojích...

Jako na houpačce se vyvíjel dnešní zápas čtvrtého kola NFL starších žáků A.V hale na Spojích jsme se střetli  s SKV Vinohrady A.V nových dresech jsme doufali,že navážeme na dobré výkony z minulých kol.Do zápasu oba týmy vlétly opravdu důrazně.Osobních soubojů,kterým nahrával poměrně malý rozměr hřiště bylo opravdu nespočet a v rukavičkách se nehrálo.Zvláště my jsme předváděli tvrdou a důraznou hru na kterou se teď  poctivě připravujeme.Soupeř nám ale nedal nic zadarmo a tak první třetina skončila nakonec šťastně pro nás,když se před brankou soupeře prosadil Honza Krejča.Jenže vstup do druhé třetiny se nám příliš nepovedl a dostali jsme hned v úvodu dva slepené góly a soupeř nás rázem poměrně přehrával.To co nás zdobilo první třetinu se vytratilo a mohli jsme být rádi za skvělý výkon našeho gólmana Dana Schmida,který nás dost podržel.Hlavně práce beků místy skřípala.Naštěstí pro nás se v půlce třetiny  prosadil Mára Zouzal a nádhernou střelou srovnal na 2:2.Do konce třetiny jsme ale dostali další gól a tak na začátku třetí třetiny byl stav 2:3.Pořádná bitva nastala!!!Postupně jsme soupeře začali více tlačit a důraz na obou stranách nabíral na obrátkách.Gól se nám ale stále nedařilo vstřelit.Po půlce třetiny se nakonec krásnou střelou prosadil Jakub Hadrava a vykřesal naději na obrat,který dokonal pohotovou střelou dvě minuty před koncem zápasu Honza Krejča.Dobrý zápas,plný nasazení a bojovnosti.....velká spokojenost...:-)
Sestava:Schmid,Tomanec,Krejča Jan,Zouzal,Papírník,Hendrich,Eibich,Svoboda P.,Hadrava,Krejča Jiří,Veselý,Kodalík,Voves,Herzog,Novák,Vachuda