Juniorka má za sebou úspěšný víkend

Povedený víkend zažili tuto sobotu a neděli junioři, kteří ve dvou zápasech vstřelili celkem 18 branek a získali 6 bodů.

AC Sparta Praha - SSK Future 9:2

Sobotní zápas proti SSK Future se hrál před sympatickou kulisou a byl zejména soubojem obran. Málo branek, vysoké tempo, oba týmy pracovali dobře zejména v defenzívě a oporou byli oba brankáři. Vše změnila až třetí třetina, kterou mladí Sparťané vyhráli 7:1 a rozdílem několika tříd soupeře ze hřiště zcela vymazali. Soupeř odcházel s prohrou 2:9

Branky Sparty - 07:38 Martin Češpivo, 22:00 Jaroslav Jaroš (Jan Denemark), 41:31 Jan Marvánek (Ondřej Perušič), 44:22 Jan Marvánek, 44:36 Jaroslav Jaroš (Jan Denemark), 48:11 Tomáš Vršovský (Jan Denemark), 48:57 Ondřej Perušič, 51:55 Jaroslav Jaroš (Tomáš Vršovský), 56:44 Tomáš Vršovský (Jaroslav Jaroš)

AC Sparta Praha - ČPP FBC Ostrava 9:6

Mnohem kvalitnější soupeř nás čekal v neděli, kdy jsme hostili FBC Ostrava. Vstup do utkání domácí hráči zcela zaspali a po zásluze jsme prohrávali již 4:0. Povedeným a šťastným koncem třetiny jsme však snížili a do kabin se šlo za stavu 3:4. Ve druhé třetině jsme přestali s pasivní hrou a pomalu přebírali otěže utkání. Rozhodla opět povedená a velmi kvalitní třetí třetina, kterou jsme vyhráli 4:1 a v celkovém poměru jsme v tomto utkání zvítězili 9:6.

Branky Sparty - 18:52 Jan Šídlo (Pavel Sypták), 19:10 Martin Češpivo (Jan Denemark), 19:43 Jan Marvánek, 23:47 Jan Marvánek (Ondřej Svatoš), 37:22 Pavel Sypták (Ondřej Perušič), 51:14 Ondřej Perušič (Jan Marvánek), 54:03 Pavel Sypták (Petr Němeček), 54:13 Jaroslav Jaroš (Tomáš Vršovský), 59:59 Jan Denemark (Jaroslav Jaroš)

Oba víkendy všichni hráči předváděli velmi kvalitní a zejména týmový výkon, který nás po zásluze dovedl k zisku šesti bodů.