Junioři vyloupili Otrokovice!!

Zodpovědný a disciplinovaný výkon předvedli sparťanští junioři v neděli v Otrokovicích. Z horké palubovky odhodlaného soupeře si odvaážejí důležité 3 body za výhru 5:0!

I když v první části museli junioři bránit dvě přesilovky, Soupeř výhodu nevyužil a tak se skóre měnilo ve prospěch hostů. Střelcem první branky byl dorostenec Martin Halama, který tento víkend válčil jak v dorostenecké, tak i juniorské lize. Svůj povedený víkendový výkon tak přetavil ve vedení Sparty 1:0. Do přestávky přidal druhou branku sparťanský Jaroš.

Na začátku druhé části se prosadil před brankou soupeře Oliver Thompson a domácí prohrávali 3:0. Sparťany držel výborný a spolehlivý Outrata a tak se skóre do přestávky již neměnilo.

V poslední části se mezi střelce zapsali Pícha a Petr Němeček a uzavřeli tak gólový účet v poměru 0:5. Sparta tak i bez Perušiče s Musilem, zato s novým kapitánem Nachtmannem získala 3 body!

Příští utkání sehrají netradičně sparťanští mladící již příští týden v neděli v Brně. Cílem jsou jednoznačně tři body a posun v tabulce vzhůru, což však vyžaduje koncentrovanou a cílevědomou práci v tréninku.

Po utkání si sparťanští hráči vyslechli i netradiční pochvalu od trenérů Kodalíka a Skaličky za zodpovědný výkon!