Junioři se v tabulce dotáhli na pátý Tatran Střešovice!

V neděli dopoledne sehráli své utkání také sparťanští junioři. Stejně, jako jejich mužští kolegové v sobotu, ani oni nedokázali utkání do vítězství dotáhnou v základní hrací době, zato však brali extra bod navíc v prodloužení.

Opatrné utkání s minimem branek bylo k vidění v Brně. Domácí Buldoci šli do vedení 1:0, srovnat se však ještě do první pauzy povedlo Martinu Halamovi. Hned ze začátku druhé části opět skórovali domácí, to však bylo z jejich strany vše. Sparta dobývala branku domácích velmi dlouho, vyrovnat se však povedlo až v poslední třetině zásluhou Ondry Perušiče.

Hned z kraje prodloužení však rozhodl o dvou bodech pro Spartu Halama a tak junioři navýšili počet bodů po 9.kolech na 14, což znamená šestou příčku, šest bodů nad magickou hranicí play-off a play-down!

V dalším kole se junioři představí doma, v sobotu budou čelit houževnatému Hradci Králové, v neděli je na programu derby s pražským týmem SSK Future.