Junioři o víkendu vyválčili pouhé dva body!

Pouze dva body, které Sparta získala ze sobotního utkání s Libercem, si připíší junioři Sparty do tabulky po tomto víkendu. V nedělním zápase v Mladé Boleslavi o zisku bodů nemohla být ani řeč a po víkendu tak budou mít sparťané na kontě 9 bodů.

Přetahovaná v Liberci se pro juniory nevyvíjela dobře a když hráči z domácího FBC minutu před koncem naklonili vedení na svou stranu, zdálo se být hotovo. Těsně před koncem základní hrací doby však Ondřej Perušič vyrovnal a v prodloužení rozhodl o zisku dvou bodů pro Spartu.

Z nepovedeného a matného výkonu si však hráči ponaučení nevzali a proti silnějšímu soupeři z Mladé Boleslavi neměli nárok. Boleslav rozhodla rychlým nástupem a své vedení si hlídala až do konce. Prohra 4:11 byla zcela zasloužená.

Po reprezentační přestávce, která následuje příští týden, čeká naše juniory soupeř z Otrokovic.