1.liga starších žáků odstartovala...

V sobotu na Kotlářce byla ráno zima,ale na hřišti nám bylo dost horko...

Dvěma zápasy začala v sobotu liga starších žáků.Hned na úvod nás čekal soupeř pořádný a to Future.Sestava byla kompletní a tak jsme věřili,že by jsme mohli hned v první zápase překvapit a bodovat.Úvod zápasu byl velmi dobrý a až do 6 minuty první třetiny to byl velmi tuhý boj.Hrálo se nahoru dolu a ve velkém tempu.Bohužel jsme nevyužili naše šance a soupeř postupně navyšoval tempo a tak po první třetině 0:3 bylo příliš kruté.
Druhá i třetí třetina byla bohužel ve stejném duchu.Bojovnost a nasazení našich hráčů bohužel nestačilo na kombinační hru Future a tak soupeř postupně navyšoval skóre,které naší předvedené hře zcela neodpovídalo.
AC Sparta Praha - Future 2:9 (po třetinách 0:3,1:3,1,3).góly:Hendrich(Zouzal),Krejča Jan(bez as.)

Druhý zápas nás čekal proti Vosám...
Řekli jsme si,že nyní musíme jednoznačně bodovat.Do zápasu jsme ale vstoupili ne příliš dobře.Než jsme se stačili rozkoukat na hřišti tak jsme šli do oslabení.Za velmi přísné sekání si šel první trestné minuty v nové sezoně odsedět  Mára...A soupeř nás hned potrestal a šel do vedení.Naštěstí nás to nepoložilo a bojovný výkon nabíral na otáčkách.Do konce třetiny jsme skóre otočili góly Pavla a Lukyho.Ve druhé třetině jsme tlačili soupeře především my a jeho akce spolehlivě likvidovala naše skvěle hrající obrana.Do konce druhé třetiny se prosadil ještě Kody a z trestného střílení Mára,který absolutně bez nervů nedal gólmanu žádnou šanci.Za stavu 4:1 jsme vstoupili do třetí třetiny ve které nám bohužel pomalu docházely síly.Až do osmé minuty se zdálo,že je již rozhodnuto.Šance soupeře výborně vychytal Dan,který předvedl velice dobrý výkon a tým podržel.Jenže pak se začali dít věci!!!V čase 7:58 se soupeř prosadil střelou z výběhu a půl minuty před koncem vstřelil kontaktní gól.Do toho se zranil Tomáš Brabec,kterému nyní prst zdobí dva stehy po šití.Soupeř byl na koni a půl minuta do konce zápasu byla nekonečná.Vosy nás zatlačili a boj za naší brankou vyústil výběhem Vosáka na roh velkého brankoviště a čtyři vteřiny před koncem nezbylo Pepovi nic jiného než nekompromisně poslat soupeře k zemi.Naštěstí pro nás šel jen na trestnou lavici a nebyl nařízen nájezd. Standardku se nám podařilo ubránit a tak jsme se nakonec mohli radovat.
AC Sparta Praha - Vosy Praha 4:3 (po třetinách 2:1,2:0,0:2) góly:Svoboda Pavel(Novák),Voves(Kodalík),Kodalík(Hendrich),Zouzal(TS)