Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 751 až 760 z celkem 1916 článků.

Vyšlo to i podruhé, ale s odřenýma ušima. Sparta nakonec v přestřelce zvítězila!

V rámci 19. kola Tipsport Superligy se Sparta představila v domácím prostředí proti Ostravě. V první vzájemném zápase dokázali pražané zvítězit vysoko 8:3, tentokrát to ale tak jednoznačné nebylo. Ostrava totiž předvedla skvělý comeback a základní hrací doba tak vítěze neurčila. V prodloužení Spartě vystřelil výhru Robert Košir, konečné skóre tak činilo 8:7 ve prospěch domácích.

PREVIEW: Ligový kolotoč se vrací po vánoční pauze, Sparta vyzve Ostravu!

Vánoce i Nový rok jsou za námi, bujaré oslavy minulostí a florbalisté pražské Sparty se opět musejí soustředit na Tipsport Superligu. Po dvou týdnech bez jediného zápasu se nyní sparťané utkají s ostravským celkem na domácí půdě. Sparta bude v tomto souboji mírným favoritem, navíc první vzájemný zápas ovládla 8:3.

Klubová oslava 25 let florbalové Sparty je za rohem!

Sparta v letošní sezoně oslaví 25 let svého působení mezi nejlepšími kluby české florbalové historie. Florbalový klub Sparty si pro své příznivce přichystal opravdu netradiční akci, 12. ledna 2018 proběhne v Kulturním domě Ládví historicky první Sparťanský ples k oslavě tohoto krásného výročí florbalové Sparty.

PREVIEW: Sparta před Vánocemi vyzve Tatran ve čtvrtfinále poháru

Sparťané uzavřou rok 2017 pohárovým zápasem, který sehrají proti střešovickému Tatranu. Tomu se v posledních zápasech příliš nedařilo, to z něj ovšem nedělá slabého soupeře. Sparta bude muset předvést velmi dobrý výkon, pokud nechce skončit před branami semifinále.

Po druhé třetině jsme přestali hrát a stálo nás to dva body, hodnotil smutně Michal Kareš

Souboj velkých pražských rivalů Sparty a Bohemians v osmnáctém kole Superligy měl velmi speciální nádech. Zápas vysílaný v televizi na ČT sport okořenila ještě výborná atmosféra, kterou vytvořilo neuvěřitelných 1032 fanoušků. Derby nakonec ovládla Bohemka, ale na vítězství se pořádně nadřela. Sparta díky Koširovi dotáhla zápas až do prodloužení, kde ovšem bohužel padla.