Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 391 až 400 z celkem 1916 článků.

Před playoff naposledy doma, chceme jednoznačně tři body, říká Zouzal

Sparta v posledním týdnu odehrála celkem tři velmi těžká utkání a bohužel, svůj bodový cíl nenaplnila. První prohra přišla v pondělí ve Vítkovicích (1:4), následoval domácí utkání proti Chodovu, kde Sparta fantasticky dotáhla čtyřbrankový náskok soupeře na rozdíl jednoho gólu ale body zápas nakonec nepřinesl (4:5), trojice těžkých zápasů se zkompletovala v neděli proti Boleslavi, kde Sparta nezvládla zejména třetí třetinu kdy otevřela hru a snažila se dotáhnout dvoubrankový náskok. Nakonec si Sparta odvezla porážku 4:9. V neděli Spartu čeká domácí utkání proti České Lípě.

Dorostenky nejdříve zklamaly proti slabé Kutné Hoře, poté trápily mistrovský Tatran

První únorovou neděli odehrály v pražských Střešovicích sparťanské dorostenky osmý turnaj své ligové soutěže. Síly a schopnosti tentokrát poměřovaly s celky z úplného konce i vrcholu tabulky. Přestože to v obou zápasech s bodových ziskem vypadalo velmi nadějně, nakonec si z tatranské Stodoly neodváží ani jeden jediný.

Sparta se zapojila do podpory spolku HAIMA, která pomáha onkologicky nemocným dětem

,,Spolek Haima CZ hledal dlouhodobého partnera, který by byl schopen vnímat, jak důležitá je pro onkologicky nemocné děti a jejich rodiny osvěta. Spoustu problémů, které naše malé pacienty trápí, nevyřeší jen peníze, ale vyžaduje to osobní nasazení. A protože jsme měli mezi vyléčenými pacienty několik florbalistů, napadlo nás oslovit právě Český florbal. A byli jsme moc rádi, že právě u florbalistů jsme našli porozumění a ochotu pomoci," říká na úvod Jan Blodek, předseda Haimy.

Mladší žákyně druhé v prvním koši

Poslední lednovou neděli odehrály svůj druhý turnaj v novém kalendářním roce oba týmy sparťanských mladších žákyň. Na tým Blue čekaly další zápasy prvního výkonnostního koše v Mladé Boleslavi, tým Red nabíral další zápasové zkušenost ve třetím koši v letňanské BB areně.

Třetí třetinu ovládla Boleslav, Sparta se vrací bez bodů

Čtyřiadvacáté kolo Superligy Florbalu znamenal pro Spartu výjezd do Mladé Boleslavi. Velmi atraktivní utkání Sparta ztratila ve třetí třetině, kdy Boleslav v 50. minutě utkání odskočila do vedení 6:3 a hned v další minutě zvýšila na 7:3 a kontrolovala tak zbytek utkání i přes to, že Sparta využila přesilovku a zmenšila tak náskok Boleslavi.

Sparta se dotáhla na rozdíl gólu, fantastický závěr ale body nepřinesl

Třiadvacáté kolo florbalové Superligy znamenalo skvělé derby mezi domácí Spartou a týmem z Jižního Města. Chodov zápas zahájil lépe, Sparta zažila skvělý závěr, kdy se dotáhla na rozdíl jedné branky, bohužel celkem 411 fantastických diváků v hale prodloužení nevidělo. Chodov si odváží cennou výhru 5:4.

Vinohradská nula

V sobotu 8.února nás čekal další turnaj probíhající sezóny, který nám do cesty postavil celky TJ Plamen Chodov a Sport Club Klatovy. Jak to viděly samy hráčky a trenérka se dozvíte v následujících řádcích.

Černá sobota v Černošicích

Další turnaj nás čekal v sobotu 1.2. 2020 v Černošicích. Po minulém turnaji jsme chtěly opět navázat na 6 bodový turnaj. Nicméně to se nám nepodařilo.