Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1071 až 1080 z celkem 1917 článků.

Sparta po boji podlehla Vítkovicím 3:6.

V pátém kole Tipsport Superligy muži vyrazili na pudů lídra tabulky. Sparta byla celé utkání Vítkovicím vyrovnaným soupeřem a o bodový zisk se připravila především díky neproměňování vyložených šancí.

Sparta v poháru zdolala Plzeň 8:2!

V rámci pátého kola Poháru České pojišťovny vyrazili sparťané do Plzně, kde se o postup do osmifinále střetli s místním FBC.

Ani v Otrokovicích muži na body nedosáhli.

Ke čtvrtému kolu Tipsport Superligy sparťané vyrazili do dalekých Otrokovic. Čtyřicet minut vyrovnané utkání rozhodli domácí během čtyřicáté deváté minuty, kdy vstřelili tři branky.

1475248234_DSC_0136.JPG

Sparta v neděli vyráží na horkou půdu do Otrokovic.

V neděli čeká Spartu čtvrté kolo Tipsport Superligy, ve kterém zavítá do Otrokovic. Tým okolo zkušených hráčů Nagyho, Ťopka a Petříka v dosavadním průběhu sezóny zatím získal tři body za výhru nad Brnem.

Z derby bere všechny body Bohemka.

Ani třetí superligové kolo Spartě body nepřineslo. Po špatné úvodní pasáži se sparťané dokázali do utkání vrátit. Nakonec však Bohemians po velkém boji podlehli 7:8.

1474838161_DSC_0146.JPG

Prospaná první třetina nás bohužel stála zápas, říká Zouzal!

Ve druhém kole Tipsport Superligy se Sparta postavila Chodovu, který Spartu v minulém ročníku vyřadil ve čtvrtfinále. Tým z Jižního Města si rozhodující náskok vytvořil už v první třetině. Sparťané se poté ještě snažili výsledek zvrátit, ale mistrovský Chodov si svůj náskok zkušeně pohlídal.