Starší žákyně si opět zahrály v prvním koši

Pátý turnaj byl čertovská dřina.

Na tomto "mikulášském" turnaji jsme se sešli kompletní a navíc jsme mezi sebou přivítali další novou hráčku - Zuzku. Náročnost zápasů v prvním koši jsme už jednou poznali a tentokrát si holky vedly lépe než minule. Na výhru to ještě nestačilo, i když jsme k ní neměli daleko. V prvním zápase jsme poprvé hráli proti Wizards a prohráli 3:6. Ve druhém zápase nás čekal už tradiční soupeř Chodov blue a zápas se nám moc nevyvedl - 5:12. V posledním zápase jsme prvně narazili na domácí Vinohrady a přestože holky ve druhé půli stahovaly náskok soupeřek a necelou minutu před koncem jsme sahali po remíze, nakonec skončil zápas 6:7. V každém případě je u holek vidět další zlepšení. Za svůj výkon a snahu odehrát každý zápas naplno si zaslouží velkou pochvalu.

Příští turnaj pořádáme v předvánočním čase na Barrandově ve druhém koši. Tak zkusíme připravit soupeřkám pěknou gólovou nadílku.

Sestava: G-Červenková Ája, G-Keprtová Vanessa Rebecca, Vachudová Kačka, Jelínková Bára, Ronovská Inka, Lukovská Stela, Kratochvílová Viola, Břeská Verča, Luklynska Lída, Knappová Klára, Mervartová Zuzka